DKKdo ustalenia

Praca w Danii dla kucharza bez znajomości języka w gastronomii 2015

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Dania
  • Opublikowany: 6 stycznia 2015 04:50

Kierownik restauracji szuka kucharza do pracy w Danii. Zatrudnienie w gastronomii dla Polaków bez znajomości języka duńskiego. Pracodawca wymaga od kandydatów języka angielskiego.

Stanowisko: Kucharz
Lokalizacja: Dania
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Do zadań pracownika należy przygotowywanie dań z karty, dbanie o zapewnienie dobrej jakości potraw i składników, z których to danie jest robione. Kucharz musi się specjalizować w kuchni japońskiej kładąc nacisk na sushi.

Wymagania:
– od kandydatów wymagamy min. 3 letniego doświadczenia na stanowisku kucharza
– pracownik powinien się specjalizować w kuchni japońskiej
– szybkość wykonywania zadań
– precyzja, dokładność, staranność
– estetyczne podawanie dań
– umiejętność radzenia sobie ze stresem
– komunikatywny język angielski
– chęć rozpoczęcia nauki języka duńskiego
– przyjazd samochodem jest mile widziany
– posiadanie referencji będzie atutem

Oferujemy:
– zatrudnienie na pełny etat
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– możliwość podniesienia kwalifikacji
– legalną pracę w renomowanej restauracji
– pomagamy przy wypełnianiu dokumentów administracyjno-prawnych
– pomoc przy znalezieniu mieszkania w jak najkorzystniejszej cenie

Aplikacja:
Aplikacja za pośrednictwem strony: http://www.szybkopraca.pl/restauracje_kawiarnie-restauracje_bary_puby_kluby-dam-57085.html

ID ogłoszenia: 8254aaff694d46a

ilość wszystkich wyświetleń: 3041, dzisiaj: 2

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.