Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

$14,3 Euro

Praca w Belgii – TOKARZA CNC PROGRAMISTA FANUC

  • Kraj: Belgia
  • Miasto: Gandawa
  • Opublikowany: 4 sierpnia 2014 02:31
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Praca w Belgii – TOKARZA CNC PROGRAMISTA FANUC

Opis

Agencja pracy za granicą dla klienta z Gandawy poszukuje Tokarza CNC – Programistę Fanuc chętnego do pracy w Belgii. Oferta dla osób z doświadczeniem oraz językiem angielskim lub francuskim.

Agencja Zatrudnienia ( KRAZ 1670 ), PanPol sp. z o.o.,  poszukuje 1 TOKARZA CNC PROGRAMISTĘ FANUC.
WYMAGANIA:
a) ma 3 lata doświadczenia w programowaniu i operowaniu maszyn CNC
b) umie samodzielnie programować, przenosić części za pomocą uchwytów, ustawiać maszynę, szlifować elementy i mierzyć elementy
c) mówić płynnie po angielsku lub francusku.
d) chce pracować z maszynami HAAS, które nie są starsze niż 2 lata i obsługiwać sterownik na maszynach Haas który jest podobny do FANUC. Pracownik, który nie ma dużego doświadczenia na maszynach Haas zostanie przyuczony do maszyny. Link do maszyn w załączeniu:
e) http://int.haascnc.com/cs_spec1.asp?intLanguageCode=1045&id=ST-30&chucksize=10 Inch&webID=2AXIS_STD_LATHE
f) możliwość pracy przez bardzo długi czas lub, jeśli kandydat chce, osiedlenia się w Belgii.
g) pracownik musi mieć swój własny samochód

Wynagrodzenie według belgijskiego prawa pracy:
1. stawka brutto 14.30 Euro
2. stawka netto pomiędzy 9,21 – 10,32 Euro. Konkretna stawka jest uzależniona od skali podatkowej pracownika. Jednakże przy tej skali zarobków stawka netto jest zawsze ta wyższa.
3. 13-tka, wypłacana w styczniu za poprzedni rok. Wynosi 8,33% liczone od zarobków brutto w okresie od 01.07 do 30.06, ale pod warunkiem, że w tym okresie pracownik przepracował minimum 60 dni. W przeliczeniu na stawkę netto to daje około 0,80 Euro netto / godzinę więcej.
4. Nadgodziny płacone zgodnie z prawem belgijskim
5. Podatek dochodowy, zgodnie z prawem belgijskim jest opłacany przez pracownika. Pracownik dostanie ulgi z podatku dochodowego na dzieci w wieku szkolnym płatne zgodnie z prawem belgijskim. Generalnie, przy tych stawkach otrzymuje się więcej zwrotu podatku niż się go płaci.
6. Wszystkie święta narodowe są płacone jak dzień pracy. W roku jest 10 takich dni.
7. Tygodniowe wypłaty na konto. Pracownik powinien mieć numer konta bankowego w Polsce + IBAN lub SWIFT, bo dla pracownika nierezydent jest trudno w Belgii wyrobić rachunek bankowy
8. miesięczny zasiłek na dzieci: na pierwsze dziecko: 90,28 Euro; na drugie dziecko 167,05 Euro ; na trzecie i kolejne dziecko 249,41 Euro. Przykład: na trójkę dzieci zasiłek wynosi: 90,28 + 167,05 + 249,41 = 506,74 Euro miesięcznie. Dzieci nie muszą mieszkać w Belgii. Na wysokość zasiłku ma wpływ to czy dostaje się już zasiłek w Polsce. Jeśli zasiłek jest już pobierany w Polsce to w Belgii dostaje się różnicę. Zasiłek na dzieci przysługuje do momentu ukończenia nauki, jeśli dziecko jest na utrzymaniu rodziców.
9. Płatne wakacje: Pracownik, po przepracowaniu pełnego miesiąca nabywa prawo do 2 płatnych dni urlopu.
10. Świadczenia urlopowe: pracownik otrzymuje tzw. pieniądze wakacyjne w Maju za poprzedni rok zgodnie z belgijskim prawem. Szczegółowe informację można uzyskać pod http://www.rjv.fgov.be/fr/content/calcul-du-pecule-des-vacances-ordinaires
11. Okres urlopu jest do uzgodnienia pomiędzy pracownikiem i pracodawcą według kalendarza urlopowego pracodawcy.
12. UBEZPIECZENIA SPOŁECZNE (emerytura, renta) + wypadkowe + chorobowe zgodnie z prawem belgijskim. Szczegóły prześlemy e-mailem.
13. Po przepracowaniu kilku miesięcy pracownik może liczyć na zasiłek dla bezrobotnych.
14. Zakwaterowanie: Pracodawca gwarantuje mieszkanie o naprawdę poprawnym standardzie. Pracownik płaci za mieszkanie po 10 Euro, ale tylko za dzień w którym pracuje lub płatne święta państwowe. Pracodawca płaci za resztę dni jak również za zakwaterowanie w weekendy i urlopy oraz opłaca faktury za sprzątanie, media itp.
15. Koszty podróży: Pracownik opłaca koszt podróży z Polski i z powrotem. Podróż z miejsca zamieszkania w Belgii do pracy i z powrotem: zwrot za dojazdy według prawa belgijskiego.

Prosimy o przesłanie na cnc@euroworker.pl :
1. aktualnego CV w języku polskim i obcym ( angielski lub francuski ) ( najlepiej ze zdjęciem ) napisane zgodnie z poniższymi wskazówkami:
okresy zatrudnienia według schematu: od miesiąc.rok do miesiąc.rok + nazwa zakładu pracy. Jeśli praca wykonywana w tym zakładzie przez agencję pracy to RÓWNIEŻ nazwę tej agencji + opis jakie prace Pana wykonywał w tym okresie. Proszę pamiętać, że dobrze napisane CV to wizytówka pracownika i bardzo pomaga przekonać pracodawcę, że to Pana jest na 100% tym kandydatem, którego on w tej chwili poszukuje. Dlatego w Pana CV musi być informacja, że ma Pan doświadczenie w danym zakresie tak jak jest to wymagane w danej ofercie pracy ! Proszę więc sprawdzić swoje CV pod tym kątem i go ewentualnie uzupełnić.
2. skan kompletu dokumentów: wszystkich certyfikatów związanych z zawodem, świadectw pracy lub innych dokumentów potwierdzających doświadczenie w zawodzie
3. po zaakceptowaniu kandydata przez pracodawcę nastąpi podpisanie umowy na pośrednictwo pracy z naszą agencją.

     

ID ogłoszenia: 21953e0cfc922633

ilość wszystkich wyświetleń: 1744, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

1 odpowiedź na “Praca w Belgii – TOKARZA CNC PROGRAMISTA FANUC”

  1. cnc tokarz na 13 sierpnia 2014 @ 12:00

    witam serdecznie czy jezyk jest az tak bardzo wymagany ?pracuje na tokarkach w firmie asp polska od ponad 6lat i jestem zainteresowany oferta tylko z jezykiem srednio

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.