£10,50/h

Praca w Anglii od zaraz produkcja detergentów bez znajomości języka Hull

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Hull
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące okres próbny, później praca stała
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 października 2018 21:38

Poszukujemy pracowników na produkcję detergentów w Hull od zaraz. Praca w Anglii bez znajomości języka dla Polaków – fabryka zatrudni 6 osób w trybie pilnym! Zapewniamy zakwaterowanie lub dofinansowanie własnego mieszkania.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Hull, UK.

Ilość wakatów: 6.

Zarobki: 10,50 GBP/h.

Początek: od zaraz – połowa października.

Opis stanowiska:

zatrudniony pracownik będzie brał czynny udział w produkcji środków chemicznych, takich jak płyny do prania, żele do mycia WC, tabletki do zmywarek itp. Do obowiązków będzie należała obsługa maszyn produkcyjnych, magazynowanie produktów, pakowanie i dbanie o jakość.

Wymagania:

  • dobre zdrowie i brak nałogów;
  • możliwość rozpoczęcia od zaraz;
  • przykładanie się do pracy;
  • mile widziane doświadczenie;
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego;
  • odpowiedzialność, punktualność, niezawodność.

Zapewniamy:

  • dofinansowanie do zakwaterowania w wysokości 100 GBP miesięcznie lub możliwość korzystania z mieszkania
  • firmowego w cenie 30 GBP za dobę;
  • umowę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia;
  • pomoc polskiego opiekuna przy formalnościach;
  • odzież ochronną;
  • szkolenie pracownicze;
  • pracodawca zapewnia kurs funta szterlinga nie mniejszy niż 5 zł.

Aplikacje:
Serdecznie zapraszamy do wysyłania CV pod adres:

greatjob@fmail.co.uk z dopiskiem w tytule:
Produkcja detergentów Hull 2018″.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-anglii-od-zaraz-na-produkcji-detergentow-bez-znajomosci-jezyka-w-hull/

ID ogłoszenia: 8805bc71f68728af