£7,20 GBP/h

Praca w Anglii na produkcji przy pakowaniu owoców Bradford bez języka

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Bradford
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 czerwca 2015 23:11

Firma zagraniczna z Bradford poszukuje od zaraz 10 pakowaczy bez znajomości języka angielskiego. Praca w Anglii na produkcji przy sortowaniu owoców i ich pakowaniu. Zatrudnienie na okres 3 miesięcy.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Anglia, Bradford
Wynagrodzenie: 7,20 GBP/h
Start: od zaraz
Liczba stanowisk: 10

Zadania:
Pracownik będzie zajmować się myciem owoców następnie ich sortowaniem, a w ostatniej fazie produkcyjnej pakowaniem produktów. Inne zadania to kontrolowanie jakości oraz przygotowanie towaru do wysyłki.

Wymagania:
– szybki wyjazd do Anglii
– chęć podjęcia pracy zespołowej
– umiejętne radzenie sobie ze stresem
– dobre zdrowie
– doświadczenie produkcyjne będzie atutem
– osoba energiczna

Oferujemy:
– podpisanie umowy za pośrednictwem agencji na 3 miesiące
– konkurencyjne stawki godzinowe
– wynagrodzenie wypłacane jest co 7 dni
– wsparcie polskiego opiekuna
– pomagamy prawidłowo wypełnić niezbędne dokumenty aplikacyjne
– miejsce do zamieszkania na czas trwania umowy

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się przez przesłanie zgłoszenia na maila: uk-employment@europe.com z tematem: sortowanie owoców Bradford 07/2015.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-anglia-przy-sortowaniu-pakowaniu-owocow-bez-znajomosci-jezyka-bradford/

ID ogłoszenia: 207558ec7bf72465

15 komentarzy na “Praca w Anglii na produkcji przy pakowaniu owoców Bradford bez języka”

  1. Witam, razem z chłopakiem jesteśmy zaintersowani ofertą pracy i jesteśmy gotowi podjąć pracę od zaraz. Telefon kontaktowy 514-726-033

  2. Jolanta Ziołkowska na 29 czerwca 2015 @ 20:55

    Witam jestem zainteresowana tą praca mój nr 604585548

  3. Witam wysłałam do was emaila. Jestem zainteresowana praca przy sortowania owoców. Mieszkam niedaleko Bradford więc mogłabym zacząć prace od zaraz. Mam doświadczenie przy pakowaniu gdyż pracowałam przy mięsie.
    Mój numer kontaktowy 07874303856.

  4. Sortowanie owoców w Bradford 07/2015 Wioleta na 1 lipca 2015 @ 11:44

    Witam jestem zainteresowana wasza oferta. Jestem gotowa zacząć prace od zaraz mieszkam w pobliżu Bradford. Posiadam doświadczenie przy pakowaniu gdyż juz pracowałam tutaj na takim stanowisku. Jestem osoba odpowiedzialna nie bojąca sie żadnej pracy, punktualna i dokładnie wykonuje swoje obowiązki

  5. Robert123 na 2 lipca 2015 @ 18:56

    Witam byłbym zainteresowany powyższym ogłoszeniem. Wysłałem maila. Podaj także numer kontaktowy 695295812

  6. Sortowanie owocow w Bradford na 3 lipca 2015 @ 09:10

    Witam jestem chetny do wyjazdu od zaraz z uwagi iz juz pracowalem w takiej branzy.prosze o kontakt i pozdrawiam.509704748

  7. Sortowanie owoców Aleksandra na 3 lipca 2015 @ 14:46

    Witam Jestem zainteresowana ofertą pracy.
    Jestem z Bradford mój numer tel : +4407586556715

  8. Krystyna na 3 lipca 2015 @ 19:03

    Jestem zainteresowana pracą. Mieszkam w Bradford więc moge zacząć prace od zaraz. Nr 07835639790

  9. Krystyna na 3 lipca 2015 @ 19:40

    Witam jestem zainteresowana waszą ofertą.Mieszkam w Bradford.Mój nr 07835639790

  10. Witam jestem zainteresowany pracą przy sortowaniu owoców,mógłbym zacząć wa każdej chwili.bardzo prosze o kontakt
    517958568

  11. Jestem zainteresowany tym ogloszeniem 517146211

  12. Mateusz. na 9 lipca 2015 @ 20:18

    Witam, mieszkam obecnie w Bradford, jestem zainteresowany, proszę o kontakt
    07467569039

  13. jestem zainteresowana mieszkam w Wakefield moge zaczac w kazdej chwili moj nr 07448498869

  14. jestem zainteresowany mieszkam w Leeds i mam samochod to mój numer 07466636792

  15. jestm zainteresowany mieszkam w Leeds i mam samochód to mój numer 07466636792

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.