£10 GBP/h

Praca w Anglii na budowie przy wyburzeniach bez języka Evesham

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Evesham
  • Opublikowany: 12 czerwca 2014 00:07

Zatrudnimy od zaraz 2 mężczyzn do pracy w Anglii w budownictwie przy wyburzeniach mieszkań. Oferta z Evesham dla pracowników fizycznych bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Anglia, Evesham
Wynagrodzenie: 10 GBP/h

Zadania:
Pracownik będzie zatrudniony na budowie wspomagając prace związane z wyburzeniami starych domów.

Wymagania:
– możliwość wyjazdu do Anglii od zaraz
– praca dla silnych mężczyzn
– dobre zdrowie i sprawność fizyczna
– przyjazd własnym samochodem
– chęć do zostawania po godzinach
– ważne jest posiadanie karty CSCS
– znajomość zasad BHP na budowie

Oferujemy:
– dobrą płacę
– szybkie przeszkolenie
– pracę dla mężczyzn
– pomoc w razie pytań

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie swojej kandydatury na maila: adrian.kaminski@backupstaff.co.uk

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/fizyczna-praca-anglia-bez-jezyka-wyburzenia-rozbiorki-domow-evesham/

ID ogłoszenia: 459539869e656b39

5 komentarzy na “Praca w Anglii na budowie przy wyburzeniach bez języka Evesham”

  1. witam jesteśmy meszczyznami ja Piotrek a kolego Krzysiek jesteśmy w angli już ponat 7 dni i szukamy pracy proszę o katakt dziekuje mój nr tel +48 531372394

  2. adrian bednarczyk lat 22 na 29 czerwca 2014 @ 14:52

    Pilne 509966378 polska

  3. Daniel 28 l na 10 lipca 2014 @ 12:32

    jestem już w uk szukam pracy także siadam NIN proszę o kontakt 0048505134121

  4. Witam jesem zainteresiwany praca , bardzo odpowiedzialny i doświadczony pracowałem 2lata w szwecji na podobnym stanowisku Proszę o kontakt 693491851

  5. Pilne 725103825 polska

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.