£7,50-25,00 GBP/h

Praca w Anglii na budowie przy remontach i wykończeniach od zaraz Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 1 października 2015 16:06

Aktualnie szukamy pracowników budowlanych do pracy w Anglii przy remontach i wykończeniach. Ogłoszenie z Londynu dla Polaków z doświadczeniem i znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik budowlany
Lokalizacja: Anglia, Londyn
Wynagrodzenie: 7,50-25,00 GBP/h
Start: od zaraz

Zadania:
Pracownik budowlany będzie wykonywać różne czynności w zależności od posiadanych umiejętności. Na miejscu należy operować koparkami, układać płytki, malować ściany, zajmować się hydrauliką itp.

Wymagania:
– należy szybko wyjechać do Anglii
– znajomość języka angielskiego (przynajmniej jedna osoba na grupę, która tworzona jest na miejscu)
– należy posiadać kartę CSCS
– doświadczenie na danym stanowisku jest konieczne
– wytrzymałość fizyczna
– numer NIN
– należy bezwzględnie stosować się do przepisów BHP
– posiadanie bądź szybkie założenie konta bankowego
– własne PPE + kask

Oferujemy:
– wynagrodzenie zależne jest od posiadanego doświadczenia i przydzielenia na konkretne stanowisko
– możliwość wyrobienia nadgodzin
– w ciągu dnia przepracowanie do 9 godzin
– zatrudnienie na pełny etat

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do wysyłania aplikacji w formie CV napisanego po angielsku na maila: info@agencja-headhunters.eu w zgłoszeniu należy podać stanowisko oraz własne doświadczenie.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-245k4a/

ID ogłoszenia: 758560d3220981a8