Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

£24 - 27 tysięcy funtów rocznie

Praca w Anglii dla Kierowców z kat. C dla firmy z Londynu zajmującej się przeprowadzkami firm

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: stała
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Znajomość języków: Angielski - dobry
  • Opublikowany: 1 lutego 2016 14:28
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Praca w Anglii dla Kierowców z kat. C dla firmy z Londynu zajmującej się przeprowadzkami firm

Opis

Poszukiwani kierowcy kat. C gotowi i chętni do podjęcia pracy w Anglii w firmie zajmującej się przeprowadzkami firm. Zatrudnienie w Londynie dla osób z ważnymi uprawnieniami i znajomością języka.

PanPol sp. z o.o., Agencja Zatrudnienia ( certyfikat KRAZ 1670 ) poszukuje do Anglii:

Kierowców z kategorią C dla firmy zajmującej się przeprowadzkami firm, szpitali lub osób prywatnych ( głównie Londyn i okolice ).

OPIS PROJEKTU: Poszukujemy kierowców z kategoria C do pracy w firmie zajmującej się przeprowadzkami firm i instytucji na terenie Wielkiej Brytanii jak i do sporadycznych projektów na terenie Europy. Praca na warunkach Brytyjskich.
OKRES ZATRUDNIENIA: stała praca na warunkach angielskich w renomowanej firmie. Spotkanie rekrutacyjne w Warszawie 5.2.2016. lub na terenie Anglii.
SYSTEM PRACY: Praca od poniedziałku do niedzieli od 40 do 60 godzin / tydzień. Możliwe nadgodziny. Sumarycznie w okresie 6 miesięcy średnia ilość godzin przepracowanych w tygodniu nie może być większa niż 48 godzin.
WYMAGANIA:
Poszukujemy kierowców z aktualną kategorią C. Preferujemy kierowców z udokumentowanym doświadczeniem przy przeprowadzkach.
Bardzo dużym plusem jest posiadanie ważnego angielskiego świadectwa kwalifikacji zawodowych CPC ( Certificate of Professional Competence ). Jeśli kierowca nie posiada CPC to zacznie pracę na pojazdach do 3,5 T ( nie wymagane CPC ) i po okresie próbnym, w porozumieniu z pracodawcą, może wyrobić CPC na koszt pracodawcy ( 500£ ) i pracować na pojazdach powyżej 3,5 T.
Doświadczenie w załadunku i rozładunku towarów
Bardzo dużym plusem znajomość topografii Londynu i okolic
Generalna znajomość zasad pierwszej pomocy
Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym ( warunek konieczny ). Komunikacja przez telefon z klientem i firmą.
Ważne prawo jazdy kategorii C

WARUNKI FINANSOWE:
Roczne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia wynosi od 24 do 27 tysięcy funtów ( uzależnione od doświadczenia ). Przykładowo: jeśli pracownik zarabia brutto 27 tysięcy funtów rocznie to godzinowa stawka brutto wynosi 10,82 funtów. W roku można wyrobić 2496 godzin. Nadgodziny po tej samej stawce godzinowej.
Pracodawca pomaga w znalezieniu mieszkania natomiast pracownik opłaca koszta wynajmu. Średniotygodniowa cena mieszkania od 80 do 110 funtów.

Prosimy przysłać aktualne CV w języku angielskim i polskim + skan certyfikatów zawodowych i referencji na cv@euroworker.pl z dopiskiem Kierowca Anglia + podać Pana nazwisko i imię. To przyśpieszy obróbkę pana dokumentów.

     

ID ogłoszenia: 89656ab8cdeb27ca

 

ilość wszystkich wyświetleń: 1270, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.