£8,40/h brutto

Praca w Anglii bez znajomości języka produkcja keczupu od zaraz Portsmouth

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Portsmouth
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca tymczasowa
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 stycznia 2017 02:47

Opcja tymczasowego zatrudnienia w fabryce keczupu z Portsmouth. Od zaraz możliwa praca w Anglii na produkcji dla 4 kandydatów bez znajomości języka angielskiego na pół roku.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Portsmouth, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: 6 miesięcy

Liczba miejsc: 4

Wynagrodzenie: 8,40 GBP brutto za godzinę

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na przygotowywaniu surowców potrzebnych do produkcji przecieru
  • zadaniem pracownika będzie nadzorowanie nad prawidłowością procesów produkcyjnych oraz raportowanie o błędach
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za obsługę maszyn oraz pakowanie gotowych towarów do pudełek
  • pracownik będzie zajmował się paletowaniem oraz rozmieszczaniem produktów na magazynie

Wymagania:

  • doświadczenie w podobnej pracy
  • dostępność od zaraz do lipca 2017
  • niekaralność
  • odpowiedzialność i pracowitość
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaletą będzie znajomość języka

Oferujemy:

  • niedrogie zamieszkanie w cenie 110 GBP za tydzień za pokój pojedynczy lub 90 za zakwaterowanie w pokoju dla 2,3 osób
  • pomoc w załatwianiu formalności
  • atrakcyjne zarobki wypłacane co tydzień
  • pracę w nowoczesnej fabryce

Aplikacja:

Kandydatów prosimy o przesyłanie zgłoszeń z tytułem: „produkcja Portsmouth 02/17″ na adres:

email: red-dot@gmx.co.uk

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-oferta-pracy-w-anglii-od-zaraz-produkcja-keczupu-portsmouth/

ID ogłoszenia: 116588bdcc65d1eb