SEKdo ustalenia

Praca Szwecja w budownictwie przy wykończeniach/remontach Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Sztokholm
  • Znajomość języków: bez znajomości jezyka
  • Opublikowany: 28 sierpnia 2014 01:23

Firma budowlana ze Sztokholmu zatrudni pracownika fizycznego bez znajomości języka szwedzkiego do pracy w Szwecji. Oferta na budowie przy remontach i wykończeniach.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Lokalizacja: Szwecja, Sztokholm
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– remontowanie łazienek
– wykuwanie kafelek i układanie nowych
– wymiana rur kanalizacyjnych
– szpachlowanie, gipsowanie
– oraz inne prace wykończeniowe

Wymagania:
– doświadczenie na danym stanowisku konieczne
– posiadanie fachu w rękach (złota rączka)
– umiejętność zarządzania czasem
– osoba potrafiąca wykonywać zadania terminowo
– odpowiedzialność, zaangażowanie, precyzja
– sprawne dłonie
– rozpoczęcie działalności gospodarczej w Polsce
– posiadanie dokumentu A1
– kandydaci zdrowi, bez nałogów

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie
– zapewniamy wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne do pracy
– oferujemy stałe zlecenia
– dobre wynagrodzenie wypacane terminowo
– możliwość rozwinięcia swoich zdolności
– dobre warunki pracownicze

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się za pomocą maila: BADRUMPRACA@GMAIL.COM prosimy o opisanie swoich doświadczeń oraz przesłaniu zdjęć prac remontowych.

Źródło:

ID ogłoszenia: 15453fe51dd6e9ce

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.