SEKdo ustalenia

Praca Szwecja przy zbiorach truskawek z pola Falun bez znajomości języka

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Falun
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 5 lipca 2015 12:46

Posiadamy wolne stanowiska do pracy w Szwecji przy zbiorach truskawek. Oferta z Falun od zaraz dla pracownika sezonowego bez znajomości języka szwedzkiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Szwecja, Falun
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Praca polega na zbiorach owoców miękkich z pola mieszczącego się w okolicach Falunu.

Wymagania:
– chęć i możliwość podjęcia pracy od zaraz
– zabrania się spożywania substancji odurzających oraz palenia papierosów
– wytrzymałość organizmu na zmienne warunki pogodowe
– siła fizyczna
– bez problemów ze zdrowiem
– dobre zorganizowanie
– stanowisko dla osób odpowiedzialnych
– gotowość do wstawania o świcie

Oferujemy:
– wspieramy podczas przejazdu z Polski do Szwecji
– start już od zaraz
– jasne warunki zatrudnienia
– wsparcie polskiego opiekuna
– przyjazną atmosferę na miejscu
– dobre warunki finansowe

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się przez przesłanie CV w języku angielskim na maila: scandiworkers@email.com z tematem: zbiory truskawek, Faluni 07/15

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/od-zaraz-sezonowa-praca-w-szwecji-przy-zbiorach-truskawek-falun/

ID ogłoszenia: 605598ecbea69a0

2 komentarze na “Praca Szwecja przy zbiorach truskawek z pola Falun bez znajomości języka”

  1. Pracownik na 8 lipca 2015 @ 15:59

    Witam serdecznie.
    Ja i dwóch moich kolegów jesteśmy zainteresowani ofertą.
    Mamy po 19 lat.
    Spełniamy Państwa wszystkie wymagania.
    Jesteśmy doświadczeni w zbiorach owoców.
    Proszę o kontakt na adres: lukaszpraca19@gmail.com

  2. Witam jesteśmy zainteresowani pracą w 4 osoby. Jesteśmy w Szwecji, pracy możemy podjąć się natychmiast. Proszę o kontakt: 536502236

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.