SEK28 000 /mc

Praca Szwecja od zaraz pakowanie kosmetyków bez znajomości języka Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Sztokholm
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 grudnia 2018 20:49

Ogłoszenie pracy w Szwecji od zaraz dla Polaków przy pakowaniu kosmetyków. Zatrudnienie bez znajomości języka w Sztokholmie – nie wymagamy doświadczenia. Mamy dwa wolne miejsca na tym stanowisku.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Sztokholm, Szwecja.

Wolne miejsca: 2.

Pensja: 28 000 SEK miesięcznie.

Start: od zaraz.

Obowiązki na stanowisku:

  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • pakowanie kosmetyków do pudełek;
  • umieszczanie towarów w opakowaniach zbiorczych;
  • inne zadania na bieżąco zlecane przez przełożonego.

Wymagania:

  • zaangażowanie w obowiązki;
  • sprawne dłonie;
  • dokładne wykonywanie powierzonych zadań;
  • uczciwość;
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz;
  • komunikatywny język angielski;
  • spostrzegawczość;
  • umiejętność działania w grupie.

Zapewniamy:

  • umowę o pracę na szwedzkich zasadach;
  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • zatrudnienie na pół roku;
  • przyjazny i zgrany zespół;
  • bardzo dobre zarobki;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • płatne zakwaterowanie w cenie 3500 SEK w dwuosobowych pokojach ze wspólną kuchnią i łazienką.

Aplikacje:

CV oraz LM prosimy wysyłać pod adres e-mail:

arbetsmedlet@swedenmail.com

W temacie maila prosimy wpisać: „Pakowanie kosmetyków – Sztokholm 2019”.

Informujemy, że osoby, które zakwalifikują się do pracy będą musiały pojawić się w Gdyni aby podpisać umowę. Agencja nie zwraca kosztów podróży.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-szwecji-przy-pakowaniu-kosmetykow-bez-jezyka-sztokholm/

ID ogłoszenia: 995c0eb22576fe5

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.