SEK147 SEK/h brutto

Praca Szwecja od zaraz jako Mechanik naczep i samochodów ciężarowych

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Astorp
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Znajomość języków: angielski
  • Opublikowany: 17 października 2018 00:41

Aktualna oferta do pracy w Szwecji od zaraz na stanowisko mechanik naczep oraz samochodów ciężarowych.

PlusJob Poland Sp. z o.o. (nr w rejestrze 11310) będąca częścią duńskiej firmy Ramsdal Plus Job, z dużym powodzeniem działa na międzynarodowym rynku w zakresie rekrutacji. Zapewniamy pracę na terenie państw Skandynawskich: Danii, Szwecji, Norwegii i Finlandii.

Dla swojego klienta poszukujemy kandydata do pracy na stanowisku Mechanik naczep i samochodów ciężarowych z językiem angielskim.

Miejsce pracy: Aastorp (Szwecja)

Obowiązki:
-naprawa samochodów ciężarowych i naczep pod względem: mechanicznym, elektrycznym, hydraulicznym i pneumatycznym,
-serwisowanie i przygotowywanie naczep i samochodów ciężarowych do trasy,
-dojazd samochodem serwisowym do klienta.

Wymagania:
– komunikatywna znajomość j. angielskiego – warunek konieczny,
– min. 2 lata doświadczenia w serwisie naczep lub samochodów ciężarowych (lub podobne),
– mile widziane doświadczenie w naprawie maszyn rolniczych,
– prawo jazdy kat. C (CE będzie dodatkowym atutem),
– gotowość do wyjazdu.

Oferujemy:
– 2-3 miesięczne szkolenie przygotowujące do pracy,
– zatrudnienie w oparciu o duńską umowę o pracę lub własną działalność,
– bardzo dobre stawki godzinowe,
– możliwość zjazdów do domu,
– długoterminową współpracę,
– minimum pełen etat, możliwość nadgodzin,
– ubezpieczenie zdrowotne,
– zakwaterowanie.

Ponadto, nasi koordynatorzy pomogą Wam w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy oraz zapewnią opiekę przed wyjazdem i po podjęciu zatrudnienia.

Jeśli oferta wydała Ci się interesująca – skontaktuj się bezpośrednio z konsultantem: js@plusjob.pl lub zadzwoń 790 377 123.

Prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych i Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.”

ID ogłoszenia: 8965bc5a9781db39

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 18, dzisiaj: 2