SEKdo ustalenia

Praca Szwecja na produkcji dań gotowych Uppsala od zaraz bez języka

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Uppsala
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2015 20:53

Firma zagraniczna z Uppsali szuka od zaraz osób bez znajomości języka szwedzkiego. Praca w Szwecji na linii produkcyjnej przy pakowaniu dań gotowych. Oferta dla osób bez doświadczenia.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Szwecja, Uppsala
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– należy donosić przygotowane składniki na taśmę
– wydzielanie odpowiednich miar
– zajmowanie się obsługą maszyn znajdujących się na hali
– pakowanie dań gotowych

Wymagania:
– porozumiewanie się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym
– przebycie laboratoryjnego badania sanitarno-epidemiologicznego
– doświadczenie będzie atutem
– szybkość, elastyczność, zaangażowanie, niezawodność
– odpowiedzialne podchodzenie do zadań
– radzenie sobie ze stresem
– zmotywowanie do pracy
– wyrobienie ustalonych celów w ciągu dnia

Oferujemy:
– jasne warunki zatrudnienia
– dobre wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– na miejscu wsparcie polskiego opiekuna
– pomagamy przy szukaniu zakwaterowania

Aplikacja:
W celu rejestracji należy wysłać zgłoszenie w formie na maila: scandiworkers@email.com z tematem: 004/08/Szwecja

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/produkcja-dan-mrozonych-praca-szwecja-bez-znajomosci-jezyka-uppsala/

ID ogłoszenia: 45155c3a590106b1

1 odpowiedź na “Praca Szwecja na produkcji dań gotowych Uppsala od zaraz bez języka”

  1. Witam jestem zainteresowany ofertą proszę o kontakt tomekg91@gmail.com