SEKdo ustalenia

Praca Szwecja bez znajomości języka Sztokholm dla kobiet przy sprzątaniu

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Sztokholmie
  • Znajomość języków: bez znajomości jęzka
  • Opublikowany: 6 stycznia 2015 04:50

Firma sprzątająca ze Sztokholmu szuka kobiet – sprzątaczek bez znajomości języka urzędowego do pracy w Szwecji. Zatrudnienie przy sprzątaniu mieszkań i domów. Od kandydatek oczekujemy posiadania doświadczenia.

Stanowisko: Sprzątaczka
Lokalizacja: Szwecja, Sztokholm
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Do zadań sprzątaczki należy dokładne czyszczenie powierzchni mieszkalnych. Będą to zadania typu: mycie okien czy podłóg, zmywanie naczyń, ścieranie kurzy, odkurzanie itp.

Wymagania:
– samodzielny dojazd do klienta
– znajomość ulic Sztokholmu
– dokładne sprzątanie
– umiejętność używania środków czyszczących
– posiadanie doświadczenia na danym stanowisku
– język angielski bądź szwedzki na podstawowym poziomie będzie mile widziany

Oferujemy:
– stałe zlecenia
– dobre warunki zatrudnienia
– wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– legalną pracę za granicą
– pracę bez konieczności znajomości języka obcego

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy wysyłać na maila: personal@renthusstockholm.se w treści prosimy wpisać parę słów o sobie (doświadczenie, wiek, itp.).

Źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/sprzatanie_szwecja,ogloszenie,20150102152159.html

ID ogłoszenia: 76854ab3b53ba0a1

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.