NOK154 NOK/h brutto

Praca Norwegia w Oslo na budowie przy wykończeniach od zaraz bez języka

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 marca 2015 23:39

Firma budowlana z Oslo szuka 2 osób do pracy przy remontach i wykończeniach. Praca w Norwegii bez znajomości języka norweskiego z zakwaterowaniem darmowym.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: 154 NOK/h brutto
Start: od zaraz
Liczba miejsc: 2

Zadania:
Prace, które będą wykonywane na budowie są związane z remontami i wykańczaniem wnętrz. Pracownik będzie pomagać przy typowych zadaniach związanych z malowaniem ścian, zrywaniem tapet czy płytek. Zatrudniony wykonuje polecenia przełożonego.

Wymagania:
– wytrzymałość fizyczna
– zdyscyplinowanie
– zakaz palenia i picia alkoholu
– konieczne jest posiadanie prawa jazdy
– przyjazd samochodem dostawczym typu bus będzie atutem
– doświadczenie na danym stanowisku jest mile widziane
– wyjazd od zaraz

Oferujemy:
– ciągłość zleceń
– stałe zarobki
– jasne warunki zatrudnienia
– zapewniamy darmowe zamieszkanie
– dla chętnych możliwość spania w miejscu pracy z zastrzeżeniem zabrania własnego materaca
– dla sprawdzonych osób możliwość pracy samodzielnej i uzyskania podwyżki

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę wysyłać na maila: michal.korzybski@onet.eu w treści należy umieścić zakres doświadczenia, znajomość języka.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-pomocnik-na-budowie-przy-wykonczeniach-bez-jezyka-oslo-marzec-2015/

ID ogłoszenia: 51754f7d2bcdc473

5 komentarzy na “Praca Norwegia w Oslo na budowie przy wykończeniach od zaraz bez języka”

  1. oplem zafira już mogę jechać , pracowałem w 2014 w Norwegii chętnie w tym roku bym popracował w fajnym zespole co wiedzą po co się tam jedzie.

  2. PRACA NORWEGIA OSLO na 8 marca 2015 @ 19:53

    Witam,
    Jestem zainteresowany ofertą jednak podany e-mail (michal.korzybski@onet.eu) jest błedny i nie mogę przesłać do Państwa swojego CV.
    Proszę o kontakt mailowy (zenonas@interia.pl) lub telefoniczny (880768043).

    Z poważaniem
    Zenon

  3. w 2014 roku pracowałem w Norwegii i byłem samochodem inaczej tam nie można się
    poruszać wykonując pracę czy zaopatrując się w materiał i nie wyobrażam sobie pobytu
    za granica bez samochodu jakikolwiek byłby to kraj , nie wiem jakimi kryteriami firmy wybierają pracowników czy tylko znajomych żeby sobie kasy dorobili , ja pracownika bez
    auta bym nie zatrudnił mam doświadczenia z różnych wyjazdów , jak się jedno popsuje
    to jest wtedy zastępstwo jest czym dojechać do roboty.

  4. Narvik_24 na 17 marca 2015 @ 17:21

    Uszanowanie

    Mam na imię Łukasz, lat 26. Jestem zainteresowany pracą w charakterze
    zamieszczonym w ogłoszeniu. Mam ogólne doświadczenie pomocnika
    budowlanego w pracy wykonywanej podczas praktyk w technikum budowlanym jak
    i w sezonie letnim w przerwie pomiędzy semestrami na studiach. Pracowałem
    już w podobnym charakterze w Zachodnich Niemczech w 2012, skąd wyniosłem
    pozytywne wrażenie. Z powodów finansowych zostałem zmuszony przerwać
    naukę. Jestem gotów podjąć pracę od
    1.04.2015 z możliwością wykonywania jej przez dłuższy okres czasu.
    Posiadam prawo jazdy kat.B, komunikatywną znajomość jęz. angielskiego.
    Jestem zdeklarowanym abstynentem.

    Kontakt dodatkowy tel: 791 015 707

    Pozdrawiam

  5. Budmasters R.Cymerman na 26 kwietnia 2015 @ 07:06

    Witam mam lat 31 jest nas 2/3 podejmę się każdego zlecenia znajomość w wykończeniach wnętrz,budowa domów drewnianych pod klucz,tarasy drewniane,łazienki posiadam busa i narzędzia własne znajomość j,szwedzki

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.