NOK171 /h

Praca Norwegia bez języka od zaraz w Haugesund – produkcja przynęt wędkarskich

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Haugesund
  • Data rozpoczęcia pracy: połowa stycznia 2016
  • Znajomość języków: bez języka
  • Opublikowany: 29 grudnia 2015 16:02

Fabryka sprzętu wędkarskiego w Haugesund zatrudni od zaraz na produkcję przynęt osoby bez znajomości języka. Praca w Norwegii również dla osób nie posiadających doświadczenia.

Lokalizacja: Haugesund, Norwegia.
Stanowisko: pracownik produkcji.
Wynagrodzenie: 171 NOK/h.

Zadania na stanowisku:

  • nanoszenie ornamentów i malowanie przynęt;
  • przeprowadzanie testów jakości;
  • produkcja przynęt przy stole montażowym;
  • montaż haków i kotwiczek;
  • pakowanie woblerów według procedury.

Wymagania:

  • zaświadczenie o niekaralności;
  • zainteresowanie spinningiem;
  • dobry wzrok, zdolności manualne, drobiazgowość;
  • duża dokładność;
  • dobry stan zdrowia;
  • poczucie estetyki;
  • gotowość do pracy na minimum pół roku;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • przyjazne nastawienie i optymizm;
  • uczciwość.

Oferujemy:

  • dobrą stawkę godzinową;
  • stabilne zatrudnienie;
  • możliwość przedłużenia umowy;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • możliwość zakwaterowania płatnego;
  • uczciwe warunki zatrudnienia.

Jak aplikować:

Wiadomości mailowe zawierające w temacie numer referencyjny nw/066/16 oraz CV prosimy wysyłać na adres norwayworker@europe.com

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o zgodzie na wykorzystanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych.

Odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-przy-produkcji-przynet-wedkarskich-bez-jezyka-w-haugesund/

ID ogłoszenia: 54256828d36aa931