€8,50 euro/h brutto

Praca Niemcy w Kolonii na produkcji deserów bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Data rozpoczęcia pracy: marzec
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 4 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 lutego 2015 05:29

Producent deserów lodowych szuka osób bez znajomości języka urzędowego i doświadczenia. Praca Niemcy w Kolonii na linii produkcyjnej z zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Kolonia
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h brutto
Start: od marca
Numer referencyjny: PP/02/15

Zadania:
Pomoc w pracach produkcyjnych, które będą polegały na:
– mieszanie półproduktów
– dostarczanie odpowiednich składników na produkcję
– obsługiwanie maszyn znajdujących się na hali
– kontrolowanie jakości gotowych wyrobów
– zajmowanie się pakowaniem lodów

Wymagania:
– łatwość przy obsłudze komputera
– szybkie przyswajanie wiedzy
– sumienność, zaangażowanie, zdyscyplinowanie
– chęć do pracy w pomieszczeniu o obniżonej temperaturze
– znajomość i przestrzeganie zasad BHP
– szybkość wykonywania zadań
– możliwość wyjazdu już w marcu i pozostania do lipca
– szybkość myślenia
– przestrzeganie zasad higieny osobistej

Oferujemy:
– pracodawca zapewnia darmowe miejsce do zamieszkania
– podpisanie umowy tymczasowej na okres od kwietnia do lipca
– pracę w międzynarodowym środowisku
– najwyższej jakości sprzęt produkcyjny
– szkolenia wprowadzające do zawodu

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim+ zdjęcie+ klauzula o ochronie danych na adres mailowy: dringende@europe.com z dopiskiem: Numer referencyjny: PP/02/15

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-od-marca-2015-bez-jezyka-kolonia-na-produkcji-deserow-lodowych/

ID ogłoszenia: 34954e14f326af99

4 komentarze na “Praca Niemcy w Kolonii na produkcji deserów bez znajomości języka”

  1. Magdalena na 16 lutego 2015 @ 13:42

    Dzień dobry!
    Jestem zainteresowana ofertą pracy. Posiadam doświadczenie w pracy na produkcji, znam j.angielski i podstawę niemieckiego.

  2. Dzień dobry jestem zainteresowany ofertą pracy, o to mój numer tel 608155248

  3. Moniskka21 na 19 lutego 2015 @ 09:58

    Witam wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani państwa oferta proszę o kontakt na nr.788749155

  4. Witam.
    Jestem zainteresowany podjęciem pracy na powyższym stanowisku, proszę o kontakt telefoniczny na numer : 690-571-899

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.