$do ustalenia

Praca Niemcy od zaraz na magazynie zbieranie zamówień bez znajomości języka Hamm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamm
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 10 grudnia 2014 18:16

Magazyn z Hamm szuka osób bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Praca w Niemczech od zaraz na magazynie przy zbieraniu zamówień. Zatrudnienie dla osób z doświadczeniem.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Niemcy, Hamm
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– zbieranie zamówień
– wyszukiwanie produktów na półkach
– komisjonowanie
– przygotowywanie paczek do wysyłki
– dbanie o prawidłowe przechowywanie paczek
– oraz inne prace magazynowe

Wymagania:
– podzielność uwagi
– dobra pamięć
– doświadczenie w pracy na magazynie trwające przynajmniej 6 miesięcy
– wytrzymałość fizyczna
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– umiejętność posługiwania się językiem niemieckim będzie atutem
– doświadczenie magazynowe oraz posiadanie prawa jazdy kat. B mile widziane

Oferujemy:
– pracę za granicą
– zatrudnienie na stałe
– zakwaterowanie
– dobre wynagrodzenie wypacane terminowo
– szkolenia wdrażające
– pomoc w pierwszych dniach
– szkolenia
– zdobycie nowych umiejętności

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się poprzez maila: n.szymanska@eurojob24.pl

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbieranie-zamowien-na-magazynie-w-hamm-niemcy-praca-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 64154885108c2d81

1 odpowiedź na “Praca Niemcy od zaraz na magazynie zbieranie zamówień bez znajomości języka Hamm”

  1. Jestem zainteresowany ofertą . Posiadam prawo jazdy kategorii B .

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.