€11,15 euro/h brutto

Praca Niemcy w budownictwie przy wykończeniach dla glazurnika Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Znajomość języków: komunikatywna
  • Opublikowany: 11 września 2015 17:45

Firma budowlana ze Stuttgartu szuka od zaraz pracowników przy układaniu płytek i glazury. Praca w Niemczech w budownictwie przy remontach i wykończeniach. Pracodawca wymaga od pracowników posiadania doświadczenia.

Stanowisko: glazurnik
Lokalizacja: Niemcy, Stuttgart
Wynagrodzenie: 11,15 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
– pracownik będzie miał za zadanie układać glazurę według ustalonych wzorów
– zajmowanie się pracami wykończeniowymi
– porządkowanie miejsca pracy

Wymagania:
– dobre zdrowie
– siła fizyczna
– doświadczenie na danym stanowisku jest potrzebne minimum 5 lat
– posiadanie odpowiednich narzędzi
– znajomość języka niemieckiego na dobrym poziomie
– przyjazd autem w celu dotarcia do klienta
– fachowe podejście do zadań

Oferujemy:
– darmowe zakwaterowanie
– dieta dzienna w wysokości 24 euro netto
– legalną pracę od zaraz
– zatrudnienie na dłuższy okres
– ubezpieczenie jest zapewnione
– umowę niemiecką
– możliwość pobierania zaliczek co tydzień
– konkurencyjne stawki godzinowe
– świadczenia socjalne do wykorzystania

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez stronę: http://flexjob.pl.pl/oferty/plytkarz-glazurnik/141

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/budownictwo-oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-stuttgart-jako-glazurnik/

ID ogłoszenia: 5455f2e3d31f849