€8,70 euro/h brutto

Praca Niemcy przy zbieraniu zamówień na magazynie dla par bez języka Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 lipca 2015 22:41

Od zaraz zatrudnimy magazynierów do pracy w Niemczech. Oferta z Drezna dla par na magazynie przy zbieraniu zamówień bez znajomości języka niemieckiego. Ogłoszenie na 3 miesiące w hurtowni z zabawkami.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Niemcy, Drezno
Wynagrodzenie: 8,70 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
Pracownik zajmuje się przygotowywaniem paczek dla klientów w tym celu przeszukuje magazyn, aby odnaleźć prawidłowy towar. Następnie pakuje zabawki zabezpieczając je odpowiednio przed uszkodzeniami i przekazuje kurierowi.

Wymagania:
– zdolność do pracy samodzielnej
– bez problemów ze zdrowiem
– porządkowanie stanowiska pracy
– konieczna jest znajomość liczebników niemieckich
– sprawne obsługiwanie komputerów
– zdolność do szybkiego wyjazdu
– szybkość, energiczność, niezawodność
– posiadanie odpowiednich kwalifikacji do prowadzenia wózków widłowych będzie atutem

Oferujemy:
– podpisanie umowy na niemieckich zasadach
– legalną pracę od zaraz
– zatrudnienie w renomowanej firmie
– w razie potrzeby możliwy jest kontakt z polskim opiekunem
– miejsce do zamieszkania w cenie do 300 euro za każdy miesiąc
– oferujemy pracę na pełny etat
– należności wypłacane w ustalonym terminie co 7 dni
– w tygodniu zapewniamy do 40 przepracowanych godzin
– dla chętnych możliwość wyrobienia nadgodzin

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV wraz z dołączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: neuearbeit@berlin.com z tematem: Praca na magazynie z zabawkami, Drezno.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-zbieranie-zamowien-na-magazynie/

ID ogłoszenia: 45155ab6d207a31f

6 komentarzy na “Praca Niemcy przy zbieraniu zamówień na magazynie dla par bez języka Drezno”

  1. Krzysztof Bielawski i Iwona Bielawska na 20 lipca 2015 @ 06:19

    Witam,
    wraz z moją siostrą jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą,w pełni dyspozycyjni.
    Nasze CV wysłaliśmy na podany przez Państwa e-mail.
    Numer kontaktowy do mnie: +48 501 017 532

    Z Poważaniem Krzysztof i Iwona

  2. Emila i Adam na 20 lipca 2015 @ 12:09

    hej
    jestesmy zainteresowani praca, mamy doswiadczenie na produkcji prosimy o odp meilem lub telefonicznie pozdrawiamy

    +48 797 277 947

  3. Dominika na 21 lipca 2015 @ 08:26

    Witam. Jestesmy z mezem zainteresowani praca na magazynie z zabawkami. Prosimy o kontakt 723 926 914

  4. Weronika i Bartłomiej na 23 lipca 2015 @ 19:36

    Witam
    Jesteśmy zainteresowani ofertą
    Prosimy o kontakt na numer : 737 558 277

  5. adrian94 na 28 lipca 2015 @ 10:17

    Jestem Osobą rzetelną,pracowitą,sumienną,odpowiedzialną,szybko nawiązuje kontakty w grupie mam doświadczenie w pracy fizycznej oraz za granicą.Prosze o pilny kontakt uszanowanie.
    Tel.790470817
    E-mail:adrianjelen5@wp.pl

  6. Witam jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy, posiadamy doświadczenie .
    Nr kontaktowy 516-852-943