€10-12,50/h

Praca Niemcy przy sprzątaniu od zaraz dla kobiet w Hamburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 11 kwietnia 2014 16:55

Aktualnie prowadzimy nabór na pracowników przy sprzątaniu domów i biur. Oferta pracy w Niemczech dla kobiet w firmie sprzątającej która przyjmuje zlecenia przez internet.

Stanowisko: Sprzątaczka

Miejsce pracy: Hamburg

Wynagrodzenie: stawka godzinowa od 10 do 12,50 euro/h

Obowiązki:

  • Zatrudnione kobiety będą odpowiadać za zlecenia polegające na sprzątaniu biurowców oraz domów i mieszkań prywatnych.

Wymagamy:

  • chęć i możliwość do podjęcia pracy od zaraz
  • oczekujemy znajomości języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • kandydaci powinni posiadać założoną działalność gospodarczą w Niemczech lub chcieć ją założyć
  • jeżeli kandydat nie posiada lub nie chce założyć Gewerbeschein wymagamy posiadania numeru podatkowego
  • aktualne zamieszkanie w Hamburgu

Oferujemy:

  • praca gotowa do podjęcia dla zdecydowanych osób od zaraz
  • samodzielne decydowanie ile czasu mogą Panie przeznaczyć na powyższą pracę

Aplikacja:

  • Aby aplikować należy wypełnić formularz który znajduje się na stronie: http://goo.gl/KwYiAY

Po zarejestrowaniu się, wybrane Panie zostaną zaproszone na rozmowę.
Po pozytywnie przebytej rozmowie kwalifikacyjno-szkoleniowej nastapi aktywacja państwa konta i od zaraz będą Panie mogły pobierać zlecenia na sprzątanie.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-dla-kobiet-przy-sprzataniu-hamburg/

ID ogłoszenia: 9105347a1b847a6f

ilość wszystkich wyświetleń: 2920, dzisiaj: 1

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.