€8,70 euro za godz. brutto

Praca Niemcy przy pakowaniu perfum bez języka od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 12 sierpnia 2015 02:27

Poszukujemy od zaraz pakowaczy bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia do pracy w Niemczech. Oferta ze Stuttgartu dla Polaków przy pakowaniu perfum.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Niemcy, Stuttgart
Wynagrodzenie: 8,70 euro za godz. brutto
Start: od zaraz
Numer referencyjny: 09/001/15

Zadania:
– zajmowanie się pakowaniem perfum
– niektóre produktu trzeba będzie przepakować
– naklejanie kodów na opakowania
– zamiana etykiet
– paletowanie przygotowanych produktów oraz przetransportowanie ich do magazynu

Wymagania:
– zdolność do pracy w szybkim tempie
– niezawodność, zdeterminowanie
– wyjazd od zaraz
– dobra ogólna sprawność manualna
– pożądane są osoby uczciwe
– chętnie przyjmujemy kobiety
– posiadanie zaświadczenia z KRK
– zmotywowanie do podjęcia pracy za granicą

Oferujemy:
– dobrze płatną pracę
– zdobycie nowego doświadczenia
– pracę bez konieczności posługiwania się językiem niemieckim
– umowa na niemieckich warunkach
– pracę już od zaraz
– oferujemy możliwość wyrobienia nadgodzin
– na miejscu wsparcie polskiego koordynatora
– pomagamy prawidłowo wypełnić dokumenty

Aplikacja:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszenia na maila: ganztags-beruf@eclipso.de
w tytule należy podać numer referencyjny – 09/001/15

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-stuttgart-pakowanie-perfum/

ID ogłoszenia: 16655ca52a136edb

1 odpowiedź na “Praca Niemcy przy pakowaniu perfum bez języka od zaraz Stuttgart”

  1. Witam. Jesteśmy wraz z kolegą zainteresowani państwa ofertą pracy. Pracę możemy zacząć od zaraz. Prosimy o kontakt 506573775. Serdecznie pozdrawiamy.