€1300-1400 euro/mc brutto

Praca Niemcy dla par pakowanie biżuterii bez znajomości języka od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące
  • Opublikowany: 23 października 2015 23:13

Od zaraz dam pracę w Niemczech dla pakowaczy bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Zatrudnienie w Berlinie dla par przy pakowaniu biżuterii na okres 3 miesięcy,

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: 1300-1400 euro/mc brutto
Numer referencyjny: pakowaniebiżuterii/10/15
Start: od zaraz

Zadania:
Pracownik zajmuje się pakowaniem biżuterii oraz przygotowywaniem zamówień do sklepów.

Wymagania:
– zatrudnienie dla osób niekaranych (zaświadczenie do wglądu)
– posiadanie doświadczenie będzie mile widziane
– ukazanie referencji jest mile widziane
– stanowisko dla osób bez nałogów
– należy sumiennie wykonywać zadania
– zgoda na osobiste przeszukanie po zakończonej zmianie oraz sporadyczny ogląd szafki
– kandydaci powinni cechować się uczciwością

Oferujemy:
– pracę dla par
– zatrudnienie na 3 miesiące
– najlepszym kandydatom zaoferujemy możliwość przedłużenia umowy
– konkurencyjne stawki godzinowe
– wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
– zakwaterowanie

Aplikacja:
Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do wysyłania CV (najchętniej w języku niemieckim) na adres mailowy: dringende@europe.com z tematem: pakowaniebiżuterii/10/15
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/berlin-bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-przy-pakowaniu-bizuterii-dla-par/

ID ogłoszenia: 485562965a751422

4 komentarze na “Praca Niemcy dla par pakowanie biżuterii bez znajomości języka od zaraz Berlin”

  1. Witam wraz z mężem zainteresowana jestem ofertą.

  2. Witam jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy, chciałbym zgłosić swoją kandydaturę wraz z kolegą na zaproponowane przez państwa stanowisko. Mamy po 28 lat jesteśmy sumienni , pracowici , obowiązkowi i gotowi do pracy. Zainteresowanych prosze o kontakt telefoniczny pod nr 792025130 albo e mail mateusz_duraj@o2.pl.
    Z góry dziękuję za czas przeznaczony na rozpatrzenie mojej kandydat

  3. MATEUSZ I AGNIESZKA na 7 listopada 2015 @ 11:19

    Jesteśmy zainteresowani ofertą pracy od zaraz jesteśmy dyzpozycyjni. posiadamy doświadczenie 4 letnie przy produkcji i pakowaniu owoców(truskawek, borówek) oraz warzyw (szparagów, sałaty, kapusty) Proszę o szczegóły na e-mile lub pod numer telefonu 609-840-168. PROSZĘ O KONTAKT.

  4. Tomasz i Klaudia na 1 stycznia 2016 @ 14:55

    Jesteśmy zainteresowani państwa ofertą pracy od końca stycznia 2016r.Jeżeli będą Państwo zainteresowani Prośimy o kontakt tel.0048 530 796 338 lub gmai tomaszekj83@gmail.com