€8,72 euro/h brutto

Praca Niemcy pakowanie sera dla par bez znajomości języka od zaraz Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 31 sierpnia 2015 02:23

Dam od zaraz pracę w Niemczech dla pakowaczy bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Oferta z Drezna dla par przy pakowaniu sera na linii produkcyjnej.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Niemcy, Drezno
Wynagrodzenie: 8,72 euro/h brutto

Zadania:
Pracownik będzie zajmować się zadaniami produkcyjnymi polegającymi na pakowaniu sera, kontrolowaniu jego jakości oraz etykietowaniu i obsługiwaniu maszyn znajdujących się na hali.

Wymagania:
– bardzo dobre zdrowie
– odpowiedzialne podejście do zadań
– przyjazd samochodem będzie dodatkowym atutem
– zaradność, niezawodność
– dobre zorganizowanie
– sprawne dłonie
– zaangażowanie
– punktualne stawianie się w pracy
– zatrudniamy pary

Oferujemy:
– legalną pracę na niemieckich zasadach
– zakwaterowanie
– konkurencyjne stawki godzinowe
– wynagrodzenie wypłacane zawsze w ustalonym terminie
– pomoc w pierwszych dniach
– przyjazną atmosferę
– pracodawca oferuje możliwość przedłużenia umowy

Aplikacja:
Osoby chętne zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV (po niemiecku i polsku) na maila: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Pakowanie sera, Drezno. Imię, nazwisko”.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-pakowanie-sera-drezno/

ID ogłoszenia: 93255e351a467fd2

4 komentarze na “Praca Niemcy pakowanie sera dla par bez znajomości języka od zaraz Drezno”

  1. Pakowanie sera na 31 sierpnia 2015 @ 10:50

    Dziedobry jestem za iteresowany pracom mam prawo jazdy KT b pracował em w Niemczech przy truskawkach

  2. praca dla pary na 3 września 2015 @ 17:17

    posiadam własny samochód z żoną jesteśmy gotowi wyjechać od 1 pażdziernik do pracy,
    prosze o odpowieć dziękuje

  3. Praca dla pary na 6 września 2015 @ 11:43

    Witam wraz z żona jesteśmy zainteresowani ta ofertą pracy, Ja pracowałem w Niemczech 3 lata w odlewnictwie a żona przy produkcji żywności.Przyjazd własnym samochodem nie bedzie przeszkodą. Młode małżeństwo

  4. Witam! Ja wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani na wyjazd do Pańskiej Firmy od zaraz. Jesteśmy osobami sumiennymi, dyspozycyjnymi, bez nałogów. Prosimy o kontakt.
    Tel. 721612421 lub E-mail: nprzybyl93@interia.eu