PLN6,000.00

Praca Niemcy opiekunka starszej Pani Erny z cukrzycą w Soltau na Wielkanoc

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Soltau
  • Data rozpoczęcia pracy: 20.03.2017
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Znajomość języków: niemiecki - komunikatywny
  • Opublikowany: 14 marca 2017 04:34

Agencja InterKadra dla starszej Pani Erny z Soltau poszukuje opiekunki chętnej do podjęcia pracy w Niemczech na Wielkanoc 2017. Zatrudnienie przy opiece dla osoby z doświadczeniem.

InterKadra jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:
Opiekun/ka Osób Starszych

Wybranym kandydatom oferujemy:
legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie: 800-1300 Euro/netto (zależne od znajomości języka niemieckiego i kwalifikacji opiekunki)
składki ZUS od prognozowanej średniej krajowej tj. ponad 4000 zł brutto
zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
ofertę pracy dostosowaną do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań kandydatki
elastyczne terminy i zasady wyjazdów
podpisujemy 1 czytelną umowę
dodatkowe ubezpieczenie NW i OC

Zakres obowiązków:
proste prace domowe (gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów)
opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna (pomoc w codziennych czynnościach, troska o powierzoną osobę, o jej dobre samopoczucie)

Wymagania:
mile widziana znajomość języka niemieckiego
doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych
dobry stan zdrowia
mile widziane prawo jazdy kat. B

Więcej informacji:
Łódź, ul. Łagiewnicka 54/56 pok. 301, Budynek A.
Tel.: 666 826 912, 12 290 44 39
www.opiekunki.interkadra.pl

ID ogłoszenia: 29458c254edce423

ilość wszystkich wyświetleń: 847, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: InterKadra
  • Zarejestrowany od: 11 sierpnia 2015

Inne przedmioty dodane przez InterKadra

Ostatnie przedmioty dodane przez InterKadra »