PLN5,000.00

Praca Niemcy opiekunka osób starszych dla pana Josefa, Philippsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Philippsburg
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 2-3 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Znajomość języków: komunikatywny niemiecki
  • Opublikowany: 10 września 2016 05:10

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech dla opiekunka bądź opiekunki osób starszych. Zatrudnienie w Philippsburg przy opiece nad Panem z chorobą Alzheimera, depresją oraz demencją.

Miejsce zlecenia : Philippsburg

Senior cierpi na silną depresję, ma problemy z pamięcią oraz jest zagubiony. Podopieczny choruje na demencję oraz Alzhaimera. Pan Josef ma również problemy z nietrzymaniem moczu oraz niedosłyszy.

Obowiązki:
– prowadzenie domu: pranie, prasowanie, sprzątanie, gotowanie oraz robienie zakupów
– pomoc podopiecznemu w codziennych czynnościach pielęgnacyjnych i toaletowych
– zmiana pielucho – majtek oraz pomoc w ubieraniu się
– czuwanie w nocy
– towarzyszenie w wizytach lekarskich

Wymagania:
Warunkami koniecznymi, które musi spełniać kandydatka na opiekunkę są: znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywny, prawo jazdy kat. B, dodatkowym atutem będzie doświadczenie w opiece nad osobami chorymi i starszymi.

Zapewniamy:
– zakwaterowanie oraz wyżywienie
– opieka zespołu Koordynatorów podczas zlecenia
– atrakcyjne zarobki
– legalne zatrudnienie, oraz wysokie składki ZUS
– zorganizowany i opłacony przejazd na zlecenie i z powrotem

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6197 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na edyta.kaczynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 6197 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 210

ID ogłoszenia: 51557cecab920d0f

ilość wszystkich wyświetleń: 387, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez praktykant.bialystok

Ostatnie przedmioty dodane przez praktykant.bialystok »