€14 brutto/h

Praca Niemcy od zaraz przy sprzątaniu siłowni bez znajomości języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Znajomość języków: bez języka
  • Opublikowany: 2 października 2019 19:00

Pracodawca z Dortmundu szuka od zaraz sprzątaczy-sprzątaczek do pracy w Niemczech. Zatrudnienie przy sprzątaniu siłowni bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Dortmund.

Wynagrodzenie: 14 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • sprzątanie siłowni oraz centrum fitnessu;
  • zadaniem będzie sprzątanie wszystkich pomieszczeń – sal do ćwiczeń, toalet, pryszniców oraz przebieralni itp.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • mile widziana przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego;
  • zorganizowanie;
  • sumienne i odpowiedzialne wykonywanie swoich zadań;
  • kondycja fizyczna;
  • pracowitość.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • umowę próbną z opcją przedłużenia;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • pracę od października 2019.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, krótkim opisem własnej osoby oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres: neuearbeit@berlin.com z podaniem tytułu wiadomości: Sprzątanie siłowni i klubu fitness, Dortmund, październik/2019

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-jezyka-sprzatanie-w-silowni-od-zaraz-dortmund/

ID ogłoszenia: 8175d94cff886fb7

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.