€do ustalenia

Praca Niemcy na magazynie przy komisjonowaniu bez języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomość języków: bez znajomości jezyka
  • Opublikowany: 10 września 2014 15:11

Poszukujemy komisjonerów do pracy w Niemczech na magazynie. Oferta z Kolonii dla pracownika fizycznego bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie dla mężczyzn.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Niemcy różne lokalizacje: Kolonia, Bremen, Hamburg, Ulm
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– załadunek i rozładunek towarów
– wyszukiwanie produktów na półkach magazynowych
– utrzymywanie określonego systemu podczas wykładania nowego towaru na magazynie
– zbieranie zamówień za pomocą systemu słuchawkowego, skanera bądź monitorów
– zajmowanie się utrzymywaniem porządku w miejscu pracy
– pakowanie paczek i przygotowywanie ich do wysyłki

Wymagania:
– doświadczenie na danym stanowisku konieczne
– umiejętność obsługi wózka widłowego (posiadanie licencji)
– osoba potrafiąca pracować w szybkim tempie
– zatrudnienie dla mężczyzn do 40 roku życia
– wymagana jest zdolność liczenia w języku niemieckim do 1000
– przyjazd samochodem pożądany
– umiejętność zarządzania czasem
– zdolność do szybkiego przyswajania nowych wiadomości

Oferujemy:
– podpisanie umowy na czas nieokreślony
– oferujemy miejsce noclegowe
– prowadzimy szkolenia wprowadzające
– premie za pracę w nadgodzinach i zmianową
– oferujemy dobre wynagrodzenie

Aplikacja:
Chętnych prosimy o aplikowanie poprzez maila: wsm.personal@wp.pl

Źródło:

ID ogłoszenia: 95654103c40b485b

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.