€do ustalenia

Od zaraz praca Niemcy dla par pakowanie ciastek bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 22 kwietnia 2015 01:48

Producent ciastek szuka osób bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia do pracy w Niemczech. Ogłoszenie z Berlina przy pakowaniu produktów na linii produkcyjnej w fabryce.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– zajmowanie się mieszaniem składników
– obsługiwanie maszyn znajdujących się na hali
– pakowanie ciastek
– kontrolowanie procesu produkcyjnego
– prowadzenie prac porządkowych

Wymagania:
– przestrzeganie zasad higieny osobistej
– znajomość BHP
– dla kandydatów bez nałogów
– wytrzymałość psychiczna
– bez problemów zdrowotnych
– doświadczenie produkcyjne będzie atutem
– umiejętność zarządzania czasem pracy

Oferujemy:
– wyjazd za pracą od zaraz
– zatrudnienie na 6 miesięcy
– wynagrodzenia wypłacane w ustalonym terminie
– konkurencyjne stawki godzinowe
– pracownikom zapewniamy szkolenia
– możliwość zdobycia nowych umiejętności

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy w formie CV + zdjęcie + klauzula o ochronie danych na maila: neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Produkcja ciastek, Imię i nazwisko.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-produkcja-ciastek-od-zaraz-dla-par-bez-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 7485536d19b6bbe1

5 komentarzy na “Od zaraz praca Niemcy dla par pakowanie ciastek bez znajomości języka Berlin”

  1. ewa jamroz na 26 kwietnia 2015 @ 18:19

    Jestesmy zainteresowani praca na produkcji Ewa Jamroz i Jan Bujas.
    Mieszkamy w Krakowie 30-610 ul.millana3/1

  2. Pakowanie ciastek na 30 kwietnia 2015 @ 17:40

    Sylwia Kaszowska
    Jesteśmy zainteresowani pracą na produkcji Sylwia Kaszowska i Zbigniew Kaszowski.
    Mieszkamy w Mińsku Mazowieckim

  3. Jestem zainteresowana Waszą propozycją.Proszę o informację co z zamieszkaniem??
    Potrzebujecie osób wyłącznie mieszkających w Berlinie??

  4. Krystian i Marta na 3 maja 2015 @ 12:55

    Witam jesteśmy zainteresowani ta praca. Jesteśmy zdecydowani wyjechać od zaraz. Prosimy o kontakt 733972164 lub 608588839.

  5. Robert 1967 na 5 maja 2015 @ 21:03

    Witam
    Jestem zainteresowany państwa oferta pracy nr .tel.662080731 I mail rob.pru@wp.pl

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.