€1850-2250 m-c/brutto

Praca Niemcy dla par bez znajomości języka na produkcji jogurtów Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 czerwca 2018 23:07

Możliwość podjęcia pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka oraz doświadczenia. Od zaraz opcja zatrudnienia dla par w fabryce z Berlina na produkcji jogurtów i serków.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Berlin, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: od 1850 do 2250 euro za miesiąc brutto w zależności od poziomu języka oraz doświadczenia

Liczba miejsc: 8

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na obsługiwaniu maszyn, ich myciu oraz konserwacji
  • pracownik będzie odpowiedzialny za kontrolę jakości oraz pakowanie gotowych towarów

Wymagania:

  • gotowość do wyjazdu od zaraz
  • brak spóźnień
  • motywacja do nauki języka niemieckiego
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • pracowitość i sumienność

Oferujemy:

  • pomoc w załatwianiu spraw formalnych
  • pomoc konsultanta posługującego się językiem polskim
  • szkolenia dla pracowników
  • środki ochronne
  • miejsce do zamieszkania w cenie 300 euro za pokój 2-osobowy oraz 200 miesięcznie za samodzielne lokum

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenie z CV oraz zdjęciem należy wysyłać na adres:

nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem „pj/a/06/18”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-praca-w-niemczech-dla-par-na-produkcji-jogurtow-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 9505b26816218c4b