€8.50

Praca Niemcy dla Kobiet – pakowanie walizek od zaraz Dortmund / Hamm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamm
  • Data rozpoczęcia pracy: 18.08.2014
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Znajomość języków: Dobra znajomość
  • Opublikowany: 12 sierpnia 2014 15:23

Firma z Hamm okolice Dortmundu poszukuje od zaraz kobiety do pracy w Niemczech przy pakowaniu walizek. Oferta na produkcji z płatnym zakwaterowaniem dla osób ze znajomością języka na poziomie dobrym.

Dla niemieckiego Klienta poszukujemy kobiet do magazynów

Miejsce pracy-rejon Dortmundu
Rozpoczęcie pracy-od zaraz

Zakres obowiązków:
– pakowanie walizek

Wymagania:
– DOBRA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Oferujemy:
– umowę o pracę zawartą z firmą w Niemczech ( na niemieckich warunkach z ubezpieczeniami zdrowotnymi i emerytalnymi)
– kontrakt minimum 6 miesięcy
– płatny urlop wypoczynkowy
– organizujemy zakwaterowanie

CV wraz ze zdjęciem prosimy o przesyłanie na adres:
raciborz@silesiapersonal.pl
gliwice@silesiapersonal.pl
opole@silesiapersonal.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.

ID ogłoszenia: 2853ea08a7647ae

ilość wszystkich wyświetleń: 2697, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Praca Niemcy dla Kobiet – pakowanie walizek od zaraz Dortmund / Hamm”

  1. Witam mam 19 lat jestem z zamosc posiadam prawo jazdy kat B nie karany dyspozycyjny a przedewszystkim punktualny jestem osoba spokojna mam dobry kontakt z ludzmi a przedewszystkim chce pracowac pozdrawiam jakub czekam na odpowiedz to jest moj numer 790535392 prosze o pomyslne rozpatrzenie mojego ogloszenia z powazaniem Jakub.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Silesia Personal

Ostatnie przedmioty dodane przez Silesia Personal »