€do ustalenia

Praca Niemcy bez znajomości języka przy sprzątaniu biur Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Znajomość języków: bez znajomości jezyka
  • Opublikowany: 21 września 2014 23:16

Dam pracę w Niemczech dla Polaków przy sprzątaniu biur. Oferta z Monachium dla pracowników fizycznych bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Sprzątacz/ka
Lokalizacja: Niemcy, Monachium
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Do zadań pracownika będzie należało doprowadzenie biura do stanu czystości. Prace są prowadzone w godzinach rannych przed przyjściem pracowników.

Wymagania:
– osoba uczciwa, dobrze przykładająca się do swoich obowiązków
– wywiązywanie się z przydzielonych zadań
– punktualność
– szybkość ale i zarazem dokładne sprzątanie
– osoby bez nałogów
– chęć do założenia własnej działalności gospodarczej
– posiadanie doświadczenia przy sprzątaniu będzie mile widziane

Oferujemy:
– zatrudnienie od poniedziałku do piątku w godzinach od 6 do 8 oraz w soboty na 4 godziny
– pracę bez konieczności porozumiewania się w języku urzędowym
– konkurencyjne stawki godzinowe
– odpowiadamy na wszelkie pytania

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do aplikowania poprzez maila: Bewerbung@sajogmbh.de

Źródło:

ID ogłoszenia: 852541f0010afdaf