€do ustalenia

Praca Niemcy bez języka na produkcji dań gotowych Kolonia od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące
  • Opublikowany: 30 kwietnia 2015 01:00

Od zaraz zatrudnimy osoby bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Praca w Niemczech, Kolonia na linii produkcyjnej dań gotowych. Oferta z zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Kolonia
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Numer referencyjny: Produkcjadangotowych/05/15

Zadania:
– kontrolowanie jakości wyprodukowanych dań
– obsługiwanie maszyn znajdujących się na hali
– sortowanie produktów
– przygotowywanie mieszanek

Dania jakie są wykonywane to: pierogi, knedle, pyzy, dania rybne, pizze, mieszanki do zup itp.

Wymagania:
– przestrzeganie zasad higieny pracy
– dokładne wykonywanie powierzonych zadań
– przestrzeganie zasad wewnętrznych firmy
– gotowość do pracy w grupie ludzi
– wyjazd od zaraz
– dla osób niekaranych z dokumentem potwierdzającym
– punktualne stawianie się w pracy

Oferujemy:
– legalną pracę bez konieczności posiadania doświadczenia
– zatrudnienie dla osób bez znajomości języka obcego
– próbny miesiąc, po którym możliwe jest otrzymanie kontraktu na 3 miesiące, a później na stałe
– godziwe wynagrodzenie
– na miejscu pomoc polskiego opiekuna
– możliwość zorganizowania transportu do Niemiec
– zapewniamy ubezpieczenie
– odprowadzanie składek
– zakwaterowanie

Aplikacja:
Zgłoszenia w języku niemieckim i z dołączonym zdjęciem należy przesłać na maila: dringende@europe.com z tematem: Produkcjadangotowych/05/15

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/produkcja-dan-gotowych-niemcy-praca-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 25555413c846942e

1 odpowiedź na “Praca Niemcy bez języka na produkcji dań gotowych Kolonia od zaraz”

  1. witam jestem zainteresowany panstwa oferta pracy i z wielka przyjemnoscia wyjade w kazdej chwili. posiadam prawo jazdy kat B i jestem nie karany. Rowniez pracowalem w branzy sporzywczej wiec nie jest mi to obce. oto moj nr kontaktowy 535954375

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.