€ 9,09 euro za godz. brutto

Praca Holandia w szklarni przy kwiatach bez języka od zaraz Uithoorn

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Uithoorn
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 sierpnia 2014 01:18

Producent kwiatów od zaraz zatrudni pracowników fizycznych bez znajomości języka holenderskiego w szklarni. Ogłoszenie pracy w Holandii dla Polaków przy kwiatach- pielęgnacji i ścinaniu. Zatrudnienie na 78 tygodni.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Lokalizacja: Holandia, Uithoorn
Wynagrodzenie: 9,09 euro za godz. brutto

Zadania:
Zatrudniony będzie pracować w szklarni przy kwiatach. Do zadań należy pielęgnacja sadzonek ich podlewanie, przesadzanie.

Wymagania:
– umiejętność radzenia sobie ze stresem
– osoba potrafiąca szybko podejmować decyzję
– język angielski- komunikatywny
– doświadczenie w pracach szklarniowych będzie dodatkowym atutem
– posiadanie numeru SOFI będzie mile widziane
– bez przeciwwskazań od lekarza do ciężkiej pracy w warunkach szklarniowych

Oferujemy:
– konkurencyjne stawki godzinowe
– zapewniamy zakwaterowanie płatne 75 euro za 7 dni
– ubezpieczenie w cenie 19,50 euro na tydzień
– 36 godzinny tydzień pracy
– jedna dzienna zmiana
– przyjazną atmosferę w miejscu pracy
– dobre warunki pracownicze

Aplikacja:
Chętnych prosimy o wysłanie CV z dołączoną klauzulą o poufności na maila: Holandia@eurowork.net.pl w tytule wpisując: pracownik szklarni.

Źródło:

ID ogłoszenia: 65653dc0ebbeee4d

8 komentarzy na “Praca Holandia w szklarni przy kwiatach bez języka od zaraz Uithoorn”

  1. Podejme prace od zaraz proszę o kontakt

  2. moge podjąc prace od zaraz prosze o kontakt

  3. moge podjąc prace w kazdej chwili na długi okres

  4. moge zacząc prace w każdej chwili

  5. Jestem zainteresowany ogłoszeniem i mam doświadczenie

  6. Jestem zainteresowana ogłoszeniem, bardzo prosze o szansę , proszę o kontak na e-mail tegi89@interia.pl

  7. Witam, jestem zainteresowana podjeciem pracy od zaraz. Prosze o danie mi szansy i ewentualny kontakt, dziekuje

  8. Witam. Byłbym zainteresowany tą ofertą,Poproszę o kontakt mailowy.