€do ustalenia

Praca Holandia w Roosendaal na magazynie bez znajomości języka od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Roosendaal
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Znajomość języków: bez znajmości języka
  • Opublikowany: 2 lutego 2015 01:53

Aktualnie szukamy magazynierów bez znajomości języka urzędowego do pracy w Holandii. Zatrudnienie w Roosendaal od zaraz na magazynie przy zbieraniu zamówień. Pracodawca wymaga znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Holandia, Roosendaal
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– zbieranie zamówień
– wyszukiwanie produktów na półkach
– układanie dostaw na magazynie według ustalonego systemu
– zabezpieczanie towaru przed uszkodzeniem
– paletowanie
– przygotowywanie paczek do wysyłki
– obsługiwanie systemu słuchawkowego

Wymagania:
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– język angielski na dobrym poziomie
– prawo jazdy kat.B
– zatrudnienie dla kandydatów z doświadczeniem
– samodzielność, zdyscyplinowanie
– umiejętność radzenia sobie ze stresem
– preferowane osoby młode, pełne energii i wigoru
– wytrzymałość fizyczna

Oferujemy:
– zapewniamy zakwaterowanie
– transport wewnętrzny
– darmowe ubezpieczenie
– podnoszenie kwalifikacji
– pracę w międzynarodowym środowisku

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: rekrutacja@iflexs.pl z tytułem: pracownik logistyki-zbieranie zamówień.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/holandia-praca-dla-magazyniera-przy-zbieraniu-zamowien-roosendaal/

ID ogłoszenia: 62054ceae40d05d9

1 odpowiedź na “Praca Holandia w Roosendaal na magazynie bez znajomości języka od zaraz”

  1. praca na magazynie zbieranie zamowien itp. na 5 kwietnia 2015 @ 06:52

    Dzien dobry mieszkam w Roosendaal I szukam pracy wlasnie tu,posiadam doswiadczenie,pracowalem na magazynie Philips Lighting Poland oraz Ceva Logistics Poland w Poznaniu,pracowalem rowniez w firmie Sandd w Holandii przy sortowaniu poczty w latach 2009-2012.Posiadam soffi numer oraz uprawnienia na wozki widlowe czolowe oraz wysokiego skladu tzw.sztaplarki.Prosze o kontakt w sprawie pracy dziekuje I pozdrawiam Marcin.M

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.