€do ustalenia

Praca Holandia w Alkmaar na magazynie bez znajomości języka od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Alkmaar
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące
  • Opublikowany: 5 grudnia 2014 00:26

Magazyn z Alkmaar poszukuje pracowników bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia. Oferta pracy w Holandii od zaraz na magazynie. Wyjazd na 3 miesiące.

Stanowisko: Magazynier
Lokalizacja: Holandia, Alkmaar
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– przyjmowanie towaru do magazynu
– kompletowanie towarów oraz ich wydawanie
– obsługiwanie maszyn i urządzeń magazynowych
– współpraca z dostawcami i klientami

Wymagania:
– przestrzeganie zasad BHP
– prawo jazdy kat.B
– praca dla osób młodych
– siła, witalność
– umiejętność wykonywania kilku czynności na raz
– uzdolnienia matematyczne
– chęć do nauki nowych rzeczy
– kandydat powinien mieć łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Oferujemy:
– zatrudnienie w dobrze prosperującej firmie
– zdobycie nowego doświadczenia
– konkurencyjne stawki godzinowe
– oferta pracy na 3 miesiące
– przyjazną atmosferę

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych na adres mailowy: [nieaktualne]

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-holandia-praca-w-alkmaar-na-magazynie-dla-polakow-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 245480e6b164316

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.