€do ustalenia

Praca Holandia na produkcji przy pakowaniu bez języka Helmond

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Helmond
  • Opublikowany: 30 maja 2014 00:16

Producent sałatek z Helmond zatrudni do pracy w Holandii osoby na linię produkcyjną. Oferta bez znajomości języka holenderskiego na produkcję sałatek.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Helmond
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– czyszczenie warzyw i owoców
– krojenie produktów
– obsługa maszyn produkcyjnych
– pakowanie i wkładanie do skrzynek
– naklejanie kodów
– zbieranie zamówień

Wymagania:
– chęć do pracy zmianowej
– możliwość wyjazdu do Holandii na rok
– język angielski (minimalny poziom A2)
– osoba szybko myśląca i przyswajająca nową wiedzę
– umiejętność dostosowania się do różnych stanowisk pracy
– niekaralność potwierdzona zaświadczeniem
– referencje z poprzednich miejsc zatrudnienia

Oferujemy:
– wdrożenie w system firmy
– możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie
– pracę na okres 12 miesięcy
– szybkie przeszkolenie

Aplikacja:
Kandydatów prosimy o wysłanie CV w języku angielskim na maila: praca@hobij.pl bądź info@hobij.pl w tytule wpisując: sałatki

Źródło: http://www.praca4u.net/pakowanie-salatek-helmond-id223434.html

ID ogłoszenia: 234538798818de47

1 odpowiedź na “Praca Holandia na produkcji przy pakowaniu bez języka Helmond”

  1. jestesmy z ukrainy jest nas 10 osob mamy aktualne wizy pracownicze prosze o kontakt