€do uzgodnienia

Praca Holandia na magazynie w Waalwijk zbieranie zamówień bez języka holenderskiego

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Waalwijk
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 27 marca 2014 22:10

Centrum dystrybucyjne z Waalwijk obecnie prowadzi nabór pracowników na magazyn przy zbieraniu zamówień. Tymczasowa praca w Holandii bez znajomości języka holenderskiego- wystarczy znajomość angielskiego.

Stanowisko: Pracownik na magazynie

Lokalizacja: Waalwijk, Holandia

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Zatrudnienie odbywać się będzie w centrum dystrybucyjnym.
  • Obowiązkiem będzie zbieranie produktów zgodnie z zamówieniami.
  • Zakład funkcjonuje w systemie zmianowym.

Oczekiwania:

  • osoby w wysokimi wymaganiami, chcące się rozwijać
  • możliwość podjęcia pracy przynajmniej na okres 6 miesięcy
  • język angielski- znajomość wymagana na poziomie A2
  • gotowość do pracy zmianowej
  • zaświadczenie o niekaralności
  • referencje od poprzednich pracodawców

Oferta:

  • zapewniamy zamieszkanie
  • pracodawca opłaca zakwaterowanie,
  • wynagrodzenie przesyłane w systemie tygodniowym na konto
  • dobre wynagrodzenie
  • praca w systemie zmianowym, za zmiany wieczorne i nocne obowiązują dodatki godzinowe
  • płatny urlop
  • pomoc przy organizacji formalności i przejazdu do Holandii
  • wsparcie koordynatora

Aplikacja:
Za pośrednictwem strony:

ID ogłoszenia: 48953342faa72c09

1 odpowiedź na “Praca Holandia na magazynie w Waalwijk zbieranie zamówień bez języka holenderskiego”

  1. witam.szukam pracy od zaraz.mam doswiadczenie na logistyce,magazyny,kierowca wozka widlowego.w firmie logistycznej obnizalem i podwyzszalem regaly na wysokosci do 8 miu metrow.moj numer kataktowy +48788306114.janusz

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.