€7,59

Praca Holandia dla par od zaraz pakowanie żywności na hali produkcyjnej Nijmegen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Nijmegen
  • Data rozpoczęcia pracy: 14.01.2015
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Znajomość języków: nie wymagany
  • Opublikowany: 2 stycznia 2015 00:22

Firma z Nijmegen poszukuje od zaraz pracowników oraz pary chętne do pracy w Holandii przy pakowaniu żywności na linii produkcyjnej. Zatrudnienie od 12 stycznia 2015.

Agencja pracy Maxflex Uitzendbureau z Nijmegen w Holandii z doświadczeniem w dostarczaniu tymczasowych pracowników z krajów UE.
Na holenderski rynek- zatrudni pracowników elastycznych.
Oferta odpowiednia również dla par

Termin wyjazdu 12.01.2015

OBOWIĄZKI:

– pakowanie żywności na hali produkcyjnej (wędliny i słodycze)

– przygotowywanie towaru do wysyłki do super i hipermarketów

– kontrola jakości palet do wysyłki

WYMAGANIA:

– gotowość do podjęcia pracy od zaraz na min 2 m-ce

– otwartość na nowe zadania i obowiązki

– mile widziane prawo jazdy kat. B,

OFERUJEMY:

– Stawka 7.59 Euro/h

– kontrakt po okresie próby

– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich,

– możliwość zdobycia doświadczenia

– zakwaterowanie

– ubezpieczenie,

– możliwość wyrobienia nadgodzin

– pomoc w załatwieniu formalności

– opiekę polskiego koordynatora na miejscu.

Prosimy o składanie CV na adres : [email wykasowano z uwagi na prawdopodobną próbę oszustwa lub wyłudzenia]

ID ogłoszenia: 901549f38418c737

11 komentarzy na “Praca Holandia dla par od zaraz pakowanie żywności na hali produkcyjnej Nijmegen”

  1. Witam wraz z narzeczoną jesteśmy zainteresowani Państwa propozycją pracy.Oboje jesteśmy bez nałogów , posiadamy prawo jazdy kat.B i własny pojazd którym możemy dojeżdżać do pracy.Wysyłam Państwu swoje CV na e-mail proszę o jak najszybszą odpowiedź.Z góry dziękuję.

  2. Witam. Para 37 i 40 lat podejmą pracę od zaraz.

  3. marcin1982@xp na 4 stycznia 2015 @ 13:50

    witam mam 32 lata prawko kat b i z przyjemnoscia podejme te prace tel 663359117

  4. Witam jestem zainteresowana praca razem z mezem wiek 28 i 26 prosze o kontakt 698243197

  5. Witam. Para 21 i 25 lat. Jesteśmy zainteresowani ofertą i prosimy o kontakt 501678082

  6. DWIE OSOBY CHETNE OD ZARAZ na 5 stycznia 2015 @ 21:11

    DWIE OSOBY CHETNE OD ZARAZ..TEL:792757328

  7. Maż z żona poszykuja pracy od zaraz wiek 23 i 26 tel 663332014

  8. Damian i Natalia na 8 stycznia 2015 @ 20:43

    witam. wraz z narzeczoną jesteśmy gotowi podjąć pracę od zaraz.. osoby bez nałogów.. prawo jazdy kat. B. własny transport.. wiek 24,23 lata..
    wiadomość wraz z CV zostawiamy na maila..

  9. dwóch 18 i 21 lat na 23 stycznia 2015 @ 00:39

    gotowi od 25.01.15r

  10. Witam! chętnie natychmiast podejmę tę pracę z żoną,posiadam nr.SOFI,mam doświadczenie w pracy na produkcji,znam j.niemiecki i trochę holenderski,posiadam prawo jazdy B oraz uprawnienia na wózki widłowe

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Olszewski84
  • Zarejestrowany od: 27 grudnia 2014

Inne przedmioty dodane przez Olszewski84

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Olszewski84 »