DKK105 DKK brutto/h

Praca Dania od zaraz na produkcji w przetwórni bez języka Odense

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Odense
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3-4 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 sierpnia 2014 01:57

Poszukujemy pilnie pracowników do podjęcia sezonowej pracy w Danii bez znajomości języka duńskiego. Zatrudnienie od zaraz w Odense przy pakowaniu i sortowaniu warzyw i owoców.

Stanowisko: Pracownik na produkcji spożywczej

Lokalizacja: Odense, Dania

Zarobki: 105 DKK brutto/h

Obowiązki:

  • Zatrudnienie w przetwórni owoców i warzyw.
  • Pracownik będzie obejmował stanowisko stojące przy taśmie produkcyjnej
  • Do zadań należeć będzie sortowanie oraz pakowanie owoców i warzyw.
  • Niektóre osoby w zależności od potrzeby mogą zostać oddelegowane do pracy w chłodni

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • możliwość wyjazdu od zaraz na najbliższe 3-4 miesiące
  • dobre zdrowie, brak przeciwwskazań do podjęcia takiej pracy
  • zręczność, sprawność fizyczna
  • dynamiczne tempo pracy, energiczność

Oferujemy:

  • zatrudnienie sezonowe
  • umowa będzie podpisana bezpośrednio z pracodawcą
  • zamieszkanie płatne, miesięcznie wynosi ok 2000 DKK
  • pracodawca oferuje nadgodziny
  • terminowe wypłacanie pensji

Aplikacja:
Osoby spełniające powyższe warunki proszone są o przesłanie CV w języku angielskim na adres:

  • scandiworkers@email.com

w tytule wiadomości prosimy wpisać: „przetwórnia Odense”

źródło: http://pracanaprodukcji.eu/ogloszenia/praca-w-danii-od-zaraz-pakowanie-sortowanie-owocow-i-warzyw-odense/

ID ogłoszenia: 46753dffa6232e03

3 komentarze na “Praca Dania od zaraz na produkcji w przetwórni bez języka Odense”

  1. Witam,

    Wydaje mi się, iż w 100% spełniam oczekiwania zawarte w ogłoszeniu. Spełniam niezbędne kryteria oraz jestem osobą zdeterminowaną, posiadającą doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Bardzo proszę o kontakt.
    Michał – 507209804

  2. Witam , szukam pracy i trafiłem na Państwa ofertę. Jestem bardzo zainteresowany tą ofertą , pracowałem w Holandii na produkcji , posiadam numer sofii , oraz uprawnienia na wózek widłowy. Bardzo prosze o kontakt Marcin 783-767-176

  3. JESTEM ZAINTERESOWANA TĄ OFERTĄ PRACY, MIESZKAM W ODENSE I JESTEM GOTOWA DO PRACY W KAŻDEJ CHWILI. PROSZĘ O KONTAKT POD NR TEL. +45 602 769 68

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.