DKKdo uzgodnienia

Praca Dania na magazynie dla pary bez znajomości języka w Hvidovre

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Hvidovre
  • Opublikowany: 26 lutego 2016 22:15

Hurtownia części samochodowych zatrudni parę do zadań na magazynie oraz w dziale sprzedaży. Oferta pracy w Danii bez znajomości języka na podstawie legalnej umowy oraz z możliwością zakwaterowania.

Stanowisko: pracownik magazynowy.

Zarobki: do uzgodnienia.

Lokalizacja pracy: Hvidovre, Dania.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie zamówień ze słuchawki, listy lub skanera;
  • pakowanie oraz naklejanie etykiet;
  • utrzymanie porządku na magazynie;
  • rozmieszczanie towaru.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy magazynowej;
  • komunikatywna znajomość języka duńskiego lub angielskiego;
  • dobra organizacja pracy;
  • odpowiedzialność oraz uczciwość;
  • znajomość części samochodowych;
  • duża dokładność, umiejętność skupienia;
  • możliwość podjęcia pracy fizycznej.

Wymagania:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • przeszkolenie na początku pracy;
  • pomoc we wdrożeniu w obowiązki;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę;
  • możliwość rozwoju.

Aplikacje:
Zapraszamy do składania aplikacji poprzez telefon pod podany poniżej numer. Odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące zatrudnienia, oraz umówimy się na ewentualną rozmowę.

Industriholmen 45, 2650 Hvidovre
Tel: 36 44 04 49
Mail: info@amirautoophug.dk

Źródło:http://praca-zagranica24.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-danii-na-magazynie-bez-jezyka-hvidovre-dla-polakow/

ID ogłoszenia: 67956d0a0b06eee3

1 odpowiedź na “Praca Dania na magazynie dla pary bez znajomości języka w Hvidovre”

  1. witam, jestem zainteresowany praca, posiadam prawo jazdy kat A,B oraz uprawnienia na operatora wozka widłowego, prace moge opdjac od zaraz .mail pathfinder-1@o2.pl