DKKdo ustalenia

Praca Dania dla sprzątaczy/sprzątaczek bez znajomości języka Hillerod

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Hillerod
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2015 23:00

Firma sprzątająca z Hillerod poszukuje pracowników sprzątających do fizycznej pracy w Danii. Zatrudnienie przy sprzątaniu różnych pomieszczeń w niepełnym wymiarze godzin.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Lokalizacja: Dania, Hillerod
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Praca polega na kompleksowym sprzątaniu pomieszczeń. Pracownik może się zajmować takimi czynnościami jak:
– mycie podłóg, okien
– zmywanie naczyń
– odkurzanie
– pranie dywanów
– sprzątanie pomieszczeń po remontach
– itp.

Wymagania:
– szybkie i dokładne sprzątanie
– elastyczność godzinowa
– bez problemów zdrowotnych
– chęć podjęcia pracy za granicą
– przyjazd własnym samochodem
– samodzielność
– doświadczenie przy sprzątaniu będzie mile widziane
– osoby zamieszkałe okolice Hillerød lub Fredriksværk bądź mogące się tam przeprowadzić

Oferujemy:
– możliwość dorobienia (praca w niepełnym wymiarze godzin)
– stałych klientów
– ciągłość zleceń
– pomoc w razie pytań
– zdobycie nowego doświadczenia

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: slawekjakub1@interia.eu bądź kontakt telefoniczny pod numer tel.: 004591114859 w godzinach od 10 do 18.

Źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/sprzatanie_w_danii,ogloszenie,20150406080710.html

ID ogłoszenia: 6535525875f41d68

1 odpowiedź na “Praca Dania dla sprzątaczy/sprzątaczek bez znajomości języka Hillerod”

  1. Witam serdecznie jestem zaintersowany panstwa ogloszenie o prace i jak najbardziej podejme wspolprace

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.