PLN35 zł za godz.

Praca Dania dla Polaków przy sprzątaniu bez znajomości języka 2015

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Dania
  • Data rozpoczęcia pracy: 1.01.2015r.
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 listopada 2014 02:08

Firma sprzątająca szuka 2 osób do fizycznej pracy w Danii przy sprzątaniu mieszkań na rok 2015. Oferta dla Polaków bez znajomości języka duńskiego i doświadczenia.

Stanowisko: Osoba do sprzątania
Lokalizacja: Dania
Wynagrodzenie: 35 zł/h

Zadania:
Jest to praca fizyczna i polega na sprzątaniu mieszkań, biur, klatek schodowych. Czynności te wykonuje za pomocą odkurzaczy, froterek, szczotek do zamiatania i szorowania, oraz rozmaitych środków czystości.

Wymagania:
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy
– dobre zdrowie
– wytrzymałość fizyczna
– znajomość języka angielskiego
– możliwość wyjazdu do Danii 1 stycznia 2015r.
– gotowość do pozostania za granicą na 6 miesięcy
– doświadczenie na danym stanowisku mile widziane

Oferujemy:
– zatrudnienie dla 2 Polaków na okres 6 miesięcy
– zapewniamy 40 godzinny tydzień pracy
– darmowe miejsce zamieszkania
– dobre wynagrodzenie
– pracę bez znajomości języka urzędowego

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie CV wraz ze zdjęciem i klauzulą o ochronie danych osobowych na maila: euworkers@op.pl

Źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/asystent_sprzatania_dania,ogloszenie,20141118142203.html

ID ogłoszenia: 426546ed81b8786e

3 komentarze na “Praca Dania dla Polaków przy sprzątaniu bez znajomości języka 2015”

  1. CZY JEST JESZCZE MOZLIWOSC WYJAZDU KONTAKT KRAJAI1@ITERIA.PL

  2. KRAJANIN1@INTERIA.PL

  3. Jestem zainteresowany Państwa ofertą i proszę o kontakt tel +48732880599

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.