DKKdo ustalenia

Praca Dania dla kierowcy kat.B/kurier bez znajomości języka Kolding

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Kolding
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 8 października 2014 00:26

Od zaraz szukamy kierowców kat.B bez znajomości języka duńskiego do pracy w Danii. Oferta z Kolding dla kuriera przy rozsyłce paczek i listów. Wymagana jest znajomość języka angielskiego.

Stanowisko: Kurier
Lokalizacja: Dania, Kolding
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Do zadań pracownika należy dowóz paczek pod wyznaczony adres. Pracownik musi pamiętać o odbieraniu potwierdzeń od klientów i przyjmowaniu zwrotów.

Wymagania:
– miła aparycja
– dobre wychowanie
– bezkonfliktowość
– osoby zamieszkałe w Danii
– dobra znajomość języka angielskiego
– gotowość do wyjazdu od zaraz
– umiejętność bardzo dobrego kierowania samochodami
– znajomość ulic

Oferujemy:
– dobre wynagrodzenie
– stałe zlecenia
– stabilne zatrudnienie
– możliwość podniesienia kwalifikacji
– zatrudnienie od zaraz

Aplikacja:
Kandydatów prosimy o wysyłanie CV ze zdjęciem na maila: drivers@vnl.dk

Źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/kurier_w_danii,ogloszenie,20141002124425.html

ID ogłoszenia: 28354344ff1dc00c

1 odpowiedź na “Praca Dania dla kierowcy kat.B/kurier bez znajomości języka Kolding”

  1. oszusci uwazacz na nich

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.