£od 7,50 do 9,50 GBP za godz.

Praca Anglia w budownictwie przy regipsach bez znajomości języka Manchester

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Manchester
  • Opublikowany: 23 lipca 2014 00:50

Poszukujemy pracowników fizycznych do pracy w Anglii na stanowisko montera płyt kartonowo gipsowych. Zatrudnienie w Manchesterze na budowie bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Anglia, Manchester
Wynagrodzenie: od 7,50 do 9,50 GBP za godz.

Zadania:
– układanie płyt gipsowych
– szpachlowanie
– wykończenie ścian czy sufitów
– malowanie

Wymagania:
– duży zapał do pracy
– chęć do podnoszenia swoich kwalifikacji
– osoba ambitna chcąca się rozwijać
– umiejętność porozumiewania się w grupie
– doświadczenie w stopniu minimalnym
– karty CSCS, UTR są konieczne
– kandydaci niepalący

Oferujemy:
– praca przez 5 dni w tygodniu
– możliwość zdobycia nowego doświadczenia
– przeszkolenie w pierwszych dniach
– da osób bez doświadczenia indywidualne szkolenie
– zarobki uzależnione od umiejętności kandydata
– pomoc w razie pytań

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do aplikowania poprzez stronę: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-anglii-na-budowie-przy-regipsach-bez-jezyka-manchester/

ID ogłoszenia: 4353cec5c2e0a34

8 komentarzy na “Praca Anglia w budownictwie przy regipsach bez znajomości języka Manchester”

  1. witam.. czy ogloszenie jest nadal aktualne ? jesli prosze o kontak 514611567

  2. Witam jestem mlody(25lat) z 5 letnim doswiadczeniem w montowaniu plyt KG oraz inne prace w wykonczeniach wnetrz(malowanie,gipsowanie,itd posiadam rowniez certyfikat polsko-angielski i zaswiadczenie spawacza metoda MAG 125) spelniam wszystkie wasze wymagania i jestem bardzo zainteresowany wasza oferta dlatego jestem dyspozycyjny od zaraz jezeli sa panstwo zainteresowani moja osoba prosze o kontakt tel(322768335) po godz 16 z gory serdecznie Dziekuje i pozdrawiam 🙂

  3. jestem zainteresowany wasza oferta ponad rok pracowalem w szwecji na podobnym stanowisku prosze o kontakt

  4. adrian bednarczyk lat 22 na 27 lipca 2014 @ 19:51

    Pilne w sprawie pracy 509-966-378

  5. Witam jestem zainteresowany praca Proszę o kontakt 693491851

  6. 10 lat doswiabczenia na 15 sierpnia 2014 @ 13:59

    503511808 jesli oferta jest lub bedzie aktualna prosze o kontakt mam 29 lat nie pale ostatnie 4 lata pracuje na akod

  7. Witam, posiadam duże doświadczenie szpachlowanie malowanie, nie palę i nie piję alkoholu. +48661573325

  8. Mariusz123 na 12 lutego 2015 @ 22:19

    Witam. Czy ta oferta jest nadal aktualna? Jeżeli tak, to proszę o kontakt pod ten numer telefonu +48519521447. Mam duże doświadczenie w branży budowlanej, nie spożywam alkoholu.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.