£8,50

Praca Anglia montaż telewizorów LCD na produkcji od zaraz Ipswich

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Ipswich
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 11 maja 2014 23:07

Zatrudnimy pracowników do firmy z Ipswich na produkcji przy montażu telewizorów LCD. Ogłoszenie pracy w Anglii dostępne od zaraz przy kontroli jakości i pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Lokalizacja: Ipswich

Wynagrodzenie: stawka na godzinę to 8,50 GBP brutto

Obowiązki:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za montowanie elementów zgodnie z instrukcją.
  • Do zadań należeć będzie kontrolowanie jakości oraz pakowanie gotowych produktów.

Oczekiwania:

  • możliwość pracy na zmianę wieczorną w godzinach 16-24
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • wymagana przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • gotowość do pracy w nadgodzinach
  • zręczność,
  • znajomość branży technicznej

Oferujemy:

  • pomoc przy wszelkich sprawach związanych z podjęciem pracy w Anglii
  • wsparcie przy poszukiwaniach zamieszkania
  • dodatkowe wynagrodzenie za pracę w godzinach nadliczbowych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane tą oferta pracy prosimy kontaktować się za pośrednictwem poczty elektronicznej:
uk-employment@europe.com w tytule prosimy wpisać: „produkcja LCD Ipswich”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-na-produkcji-przy-montazu-telewizorow-od-zaraz-ipswich/

ID ogłoszenia: 525536bebbd6bb9c

3 komentarze na “Praca Anglia montaż telewizorów LCD na produkcji od zaraz Ipswich”

  1. Witam, w odpowiedzi na ogłoszenie w sprawie pracy na stanowisku : pracownik produkcji, zgłaszam swoją kandydaturę, oraz gotowość podjęcia pracy od zaraz.

  2. witam. jestem zainteresowany podjeciem pracy od zaraz… posiadam podstawy jezyka angielskiego oraz jestem w trakcie poglebiania jezyka… mam 24 lata jestem dyspozycyjny, szybko sie ucze …

  3. Witam,jestem gotów na pracę jako pracownik produkcji nawet od zaraz . Pracowałem już na podobnym stanowisku.