£6,50 GBP za godz.

Praca Anglia dla Polaków przy pakowaniu na magazynie Shirebrook

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Shirebrook
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 12 kwietnia 2015 20:01

Magazyn z Shirebrook szuka pracowników bez doświadczenia przy pakowaniu odzieży sportowej. Praca w Anglii dla magazyniera przy komisjonowaniu. Pracodawca wymaga  znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Anglia, Shirebrook
Wynagrodzenie: 6,50 GBP za godz.

Zadania:
Pracownik ma za zadanie obsługiwać magazyn, w którym będzie wykonywać takie czynności jak:
– układanie produktów na półkach magazynowych według ustalonego schematu
– zbieranie zamówień i przygotowywanie ich do wysyłki
– pakowanie odzieży sportowej
– metkowanie ubrań
– porządkowanie magazynu

Wymagania:
– brak problemów ze zdrowiem
– dobra sprawność ruchowa
– możliwość podjęcia pracy zmianowej
– chęć pracy w zespole
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– gotowość do zamieszkania w Anglii na stałe
– w razie potrzeby możliwość pracowania również w weekendy
– szybkie przyswajanie nowej wiedzy

Oferujemy:
– bardzo dobre stawki godzinowe
– pracę w różnych godzinach przewidujemy 5 zmian
– każdemu pracownikowi przysługuje urlop do wykorzystania w ciągu roku
– wspieramy podczas szukania zakwaterowania
– stałe i stabilne zatrudnienie
– jasne warunki zatrudnienia
– przyjazną atmosferę

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres: veronika.misejova@thebestconnection.co.uk

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-anglia-w-shirebrook-na-magazynie-przy-pakowaniu-odziezy-sportowej/

ID ogłoszenia: 585552a6dbea5c16

1 odpowiedź na “Praca Anglia dla Polaków przy pakowaniu na magazynie Shirebrook”

  1. Witam jestem zainteresowany tą pracą mam doświadczenie przy pakowaniu odzieży mogę wyjechać od zaraz nr telefonu;884-760-078 .Czekam na odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.