£6,95 - 7,70 GBP/h

Praca Anglia bez znajomości języka na magazynie od zaraz Middlewich

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Middlewich
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do uzgodnienia
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 7 czerwca 2016 23:01

Magazyn z Middlewich zatrudni od zaraz pracowników bez znajomości języka do zbierania zamówień. Anglia praca dla Polaków bez doświadczenia, zorganizowana w trybie zmianowym.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Middlewich, UK.

Stawka za godzinę: 6,95 – 7,70 GBP/h zależnie od zmiany.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień klientów;
  • układanie towaru na palety;
  • zabezpieczanie palet, foliowanie, przygotowanie do wysyłki;
  • rozładunek oraz załadunek towarów na samochody;
  • praca odbywa się na 3 zmiany – 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00,

Wymagania wobec pracowników:

  • możliwość pracy na zmiany;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • dokładność i umiejętność skupienia;
  • dyspozycyjność przez 5 dni w tygodniu;
  • odpowiedzialność i sumienność;
  • zaletą będzie komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • brytyjską umowę o pracę;
  • zatrudnienie na pełny etat;
  • pracę w trybie zmianowym;
  • satysfakcjonujące zarobki;
  • profesjonalny trening oraz przeszkolenie.

Aplikacje:
SMS ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz słowem „magazyn” prosimy wysyłać pod numer:

07525781028

Oddzwonimy i umówimy się na rozmowę kwalifikacyjną.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-w-anglii-na-magazynie-od-zaraz-bez-jezyka-middlewich-zbieranie-zamowien/

ID ogłoszenia: 3595756e67109088