Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€telefonicznie

Pomocnik do pracy w Holandii na budowie w Tiel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Tiel
  • Opublikowany: 8 lipca 2015 01:14
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Pomocnik do pracy w Holandii na budowie w Tiel

Opis

Legalna praca w Holandii na budowie dla pomocnika w miejscowości Tiel. Zatrudnienie dla osób ze znajomością jednego z języków – angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego.

JobXion jest agencją pośredniczącą w branży budowlanej i technicznej. Z praktyki wiemy zatem dobrze, jakie kwestie są ważne dla naszego personelu. Krótko mówiąc, dobrze rozumiemy naszą branżę. Nasz personel pracuje przy ciekawych i różnorodnych projektach.

Szukasz pełnej wyzwań i różnorodnej pracy jako cieśla szalunkowy w Holandii, z atrakcyjnym wynagrodzeniem wypłacanym co tydzień oraz miłych i entuzjastycznie nastawionych do pracy współpracowników? Zarejestruj się zatem już teraz w JobXion i znajdź pracę dla siebie!

Wymagania dotyczące stanowiska pracy:
Znajomość języka angielskiego,niemieckiego lub holenderskiego mile widziana
Kurs bezpieczeństwa podstawowego VCA lub SCC stanowi dodatkowy plus
Prawo jazdy i własny samochód stanowią znaczący plus

Posiadamy projekty na terenie całej Holandii. Poszukujemy pomocników dla hydraulików, cieśli na budowę.

Co oferujemy:
Pełną wyzwań i różnorodną pracę, atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające rynkowemu i dobre warunki zatrudnienia. Ponadto zadbamy o wszystkie sprawy związane z możliwością zatrudnienia w Holandii. Następnie zajmiemy się prawidłowym przebiegiem pracy, zapewniając odpowiednią prywatność i zadbamy o zawarcie ubezpieczenia zdrowotnego.

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie odpowiedniego dla siebie formularza na naszej stronie www.jobxion.pl jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

     

ID ogłoszenia: 124559cd93c3b285

ilość wszystkich wyświetleń: 1582, dzisiaj: 2

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.