SEK130.00

Płytkarz Szwecja praca w budownictwie, Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Stockholm
  • Data rozpoczęcia pracy: 01.12.15
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6-8 tyg.
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Znajomość języków: nie wymagane
  • Opublikowany: 1 grudnia 2015 00:00

Aktualna propozycja pracy w Szwecji w budownictwie dla płytkarza-kafelkarza na terenie Sztokholmu. Zatrudnienie przy układaniu kafelków wewnątrz budynku jak również płytek na elewacjach budynków.

Kafelkarz/Glazurnik
Miejsce pracy: Stockholm, Szwecja

Obowiązki:
Prace kaflarskie oraz glazurnicze wewnątrz budynków (łazienki i pomieszczenia sanitarne),
Prace przy układaniu płytek na elewacjach budynków.

Wymagania:
Przynajmniej 2 letnie doświadczenie w układaniu płytkami na ścianach i posadzkach,
Umiejętność układania płytek na elewacjach budynków,
Własna działalność gospodarcza lub chęć jej otworzenia,
Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
Mile widziane doświadczenie pracy na terenie Skandynawii.

Oferujemy:
Min. 6 miesięczny kontrakt. Możliwość stałej współpracy,
Pierwszy przeloty do Szwecji opłacony przez firmę,
Zakwaterowanie i transport lokalny opłacone przez firmę,
Transport na miejscu opłacony przez firmę,
Stawka :130 SEK/m2,
Rozpoczęcie pracy: od zaraz.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres email: biuro@kowalski-consulting.pl
W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

ID ogłoszenia: 857565894893a608

ilość wszystkich wyświetleń: 982, dzisiaj: 1